Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak engem idegel a kérdésekbe...

Csak engem idegel a kérdésekben/válaszokban a "szopik", "szopott" kifejezés? Csak nekem jut róla egészen más eszembe?

Figyelt kérdés
Nem lenne kifejezőbb a "még anyatejes", vagy "szopizik" szó?
2009. júl. 2. 11:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
39%
Én is utálom, főleg amikor anyósom mondja.:/
2009. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Az én babám is anyatejes, de eszembe se jutna azt mondani hogy szopik:(
2009. júl. 2. 11:17
 3/41 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nagyon gáz.
2009. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
38%
Mi mindig cummogunk. :) És mások előtt is ezt a szót használom.
2009. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg olyan szó nincs, hogy szopizik. Szerintem a baba szopik. Maga a folyamat pedig nem szopizás, hanem szoptatás. Nyugodtan bármilyen orvosi könyvben megnézheted. Nálam a szopi, meg szopika, meg szopizás szavakra nyílik ki a bicska a zsebemben. Szeretem a magyar nyelvtant. A még anyatejes, az rendben van.

Hogy valakinek erről az orális szex jut az eszébe, az egyéni probléma. Lehet pontozni, szopizósok :) Kérdezd meg, hogy nagymamád hogyan mondta.

2009. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Haaat...Nekem nem mas jut rola eszembe!szopik a baba!az-az szopik a baba.Van engem mas ami idegel,ez nem...
2009. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Pedig még az orosi leleteken is így szerepel: kizárólag anyatejes baba, még mindig szopik.
2009. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%
Jo annak akit az ilyen idegel,mas biztossan nem :D:D
2009. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
A szopás, szopik szerintem teljesen rendben volt a régi időkben. Mert akkor ugye nem nagyon használták másra ezt a szót. Mostanság én sem használnám/használom így ezt a kifejezést. A szopizik szerintem jó szó rá.
2009. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
Arra nem gondoltál, hogy te vagy a fura, hogy erről más jut eszedbe?Szerintem EZ nem természetes.
2009. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!