Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak engem idegel a kérdésekbe...

Csak engem idegel a kérdésekben/válaszokban a "szopik", "szopott" kifejezés? Csak nekem jut róla egészen más eszembe?

Figyelt kérdés
Nem lenne kifejezőbb a "még anyatejes", vagy "szopizik" szó?
2009. júl. 2. 11:16
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Áhá, értem nem törölték ki(bocsi modik:)), csak lepontozták azokat, akik velem értettek egyet, így nem hasznos-nem látszik alapértelmezetten. Oké, leszálltam a témáról:)
2009. júl. 2. 12:01
 32/41 anonim ***** válasza:
45%
Én meg azon gondolkoztam a múltkor, hogy aki szereti az orális szexet, az kicsinek is szeretett cumizni? Na akkor én is perverz vagyok? Szerintem meg igenis azért becézik szopcsinak mert a szopásról más jut az ember eszébe.
2009. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Utolsó, te kismama vagy?
2009. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jó ez az oldal ahol lehet kérdezni. Na de ne más kérdéseit cikizzük már!!!Ha nem tetszik neked más szóhasználata akkor át kell ugorni és nem feltenni külön kérdésnek, és háborogni!
2009. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
69%

Jesszusooom :-)))) Nekem inkább 1-2 válaszoló tűnik betegnek....

Szopizik, igenis szopizik! De főzeléket eszik, tápszert stb. Van arany középút.

2009. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor én vagyok a "legbetegebb" :)

Én nem vagyok prűd, de nekem is mindig a szex jut eszembe a szopás szóról. És a dugásról is. Akármilyen a mondatkörnyezet. Bár az utóbbi időben még a sült krumpliról is "AZ" jut eszembe.

Hát igen, a hormonok...

2009. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Hol írta bárki, hogy beteg a kérdező?
2009. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
43%
Én mind a kétféle képen szoktam mondani. Mikor mi jön a nyelvem hegyére. Amúgy meg elég szomorú, hogy ilyenekkel foglalkoznak egyesek. Nem mindegy hogy ki, hogy mondja? Szopik, vagy szopizik???? Mindenki tudja, hogy miről van szó, ha azt mondja (írja): szopik a baba. Kicsit beteg lehet az akinek más jut az eszébe erről.
2009. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Szerintem ha egy kisbabáról beszélnek, és azt mondják hogy most szopott, elég gáz hogy neked a sexuális szopás jut eszedbe........szerintem ezen gondolkozz el......

2009. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Jaj de nem étik egyesek a kérdést, bár sztem szándékosan ferdítik el, hogy helyeslést kapjanak..szegénykék...

(Babával kapcsolatban nem jut eszembe, nem vagyok pedofil állat, a szóval van bajom, de minek is magyarázom..)

2009. júl. 2. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!