Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám a lefejt tejet...

Hogyan tudnám a lefejt tejet "hasznosan forgatni? "

Figyelt kérdés

Segítsetek!

Babám 12 napos, és cicis szoptatás után még le szoktam fejni a "maradék" tejet, de már 3 flaska gyűlik a hűtőben, mielőtt lejárna a 24 óra megy is a fagyasztóba, de én úgy érzem hogy hülyén csinálom.

Kettő hogy a meleg idő ellenére hagyhatom kint a tejet hűlni, vagy azonnal tegyem be a hűtőbe?

Talán egyszer ciciből, másszor üvegből kéne szoptatnom...

Teljesen tanácstalan vagyok!


2009. júl. 5. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírója vagyok, hogy azt is hallottam hogy a babák nem szeretik a kiolvasztott tejet... már 4 csomag van a fagyóban, plusz 3 még a hűtőben.
2009. júl. 5. 15:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, egy csomó pénzt költöttem tejgyűjtő zacskóra, már más nem is fért a fagyasztóba. Aztán mindet kidobtam. Egyszer próbáltam meg adni neki fagyasztott tejet, de rémes volt az íze, keserű-savanyú, inkább nem adtam neki. Szerencsére nem is kellett. Második gyereknél nem fogom lefagyasztani az tuti.
2009. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cici-üveg az nem jó, mert cumizavaros lehet, hagyd csak.
2009. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan sok tejed van, akkor add le! Csak a vedonoddel kell beszelned, megvizsgalnak hogy egeszseges vagy-e, es leadod. Jo penzt fizetnek a tejert. Vagy ha beszelsz a vedonoddel, gyerekorvossal, akkor lehet hogy mondani fogja, hogy a kozeledben van egy masik kismama aki orulne a tejcinek, es akkor mindennap odaadnad neki. Termeszetesen fizetne o is erte.

Nekem is volt sok tej lefagyasztva, szerintem se jo, de a vedono mondjuk nekem mindig azt mondta, hogy majd jo lesz a fozelekbe.

Hat nem tudom, mindenki maskepp gondolja. Mondjuk en ilyen jegkockas zacskoba fagyasztottam le.

Beszelj a vedonoddel, es segiteni fog!:)

2009. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!