Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Savanyú uborkát vagy bármilyen...

Savanyú uborkát vagy bármilyen savanyúságot lehet enni szoptatás első heteiben?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szigorúan tilos. Sőt, szerintem ne egyél semmit, biztos ami biztos..

Nem hinném, hogy ez komoly kérdés.

2008. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Persze hogy ehetsz.Amennyi csak jólesik.Csak a káposztás savanyúságokat kerüld az első hetekben.
2008. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak írnám, hogy ha az ő babája görcsös lenne és már nem tudná, hogy mi az ami segíthet, ő sem viccnek szánná ezt a kérdést gondolom.

Köszönöm a második válaszadónak a választ. Már mindentől félek "ami ehető" és mégis annyi nehéz órája van szegénykének.

2008. ápr. 29. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek. Komolyan..
2008. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz savanyúságot! Nem lehet, hogy innivaló okozza pocifájást? Sok tej, szoptatós tea...
2008. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tejet csak egy napig ittam és mióta a székletének az állaga is megváltozott azt nem iszom. A szoptatós teát is próbáltam nem inni, de aznap mintha még erősebbek lettek volna a görcsei, így talán jobb ha iszom. Holnap jön a gyerekorvos, remélem tud majd valami okosat mondani, másik cseppet ajánlani mint amit eddig adtunk neki. Köszi a válaszokat és remélem a ti babáitok nem szenvednek annyit mint a mi picurkánk.
2008. ápr. 29. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is pont ezzel küzdöttünk, a picim pocija rettenetesen görcsölt. Nekünk az édeskömény tea vált be, de az nagyon.Azóta nyoma sincs a pocifájásnak. Szopi előtt kb. 4 kiskanállal adunk neki. Csak ajánlani tudom! És bármit ehetsz, én legalábbis amióta ezt issza bablevest is ebédelhetek :)

Sok sikert!


3hetes úrfika anyukája

2008. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!