Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nekem kell leválasztani vagy...

AndiBR kérdése:

Nekem kell leválasztani vagy majd magától fog lemondani a ciciről a kisfiam?

Figyelt kérdés
A kisfiam 15 hónapos és még mindig úgy alszik el, hogy szopizik, ha éjjel felébred, akkor is szopizik. Egész nap nem kell neki a cici, de elalváshoz igen. Nem mondhatnám, hogy sokat eszik belőle, inkább csak cumizik. Vajon Ő fogja majd megunni, vagy előbb utóbb nekem kell valahogy leválasztani? Én nagyon örülök, hogy még anyatejet tudok neki adni, csak a kérdés, hogy vajon meddig fog neki kelleni. Valaki hasonló helyzetben? köszi

2012. jún. 19. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Leválaszthatod te magad is, de meg is várhatod, amíg ő nem kéri már. Ahogy nektek jobb. az utóbbi eset hátránya, h akár nagyon sokáig elhúzódhat a leválás így és ez kimerítheti a te szervezeted.
2012. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanebben vagyok mint te, 15 hós kislány, reggel este cici, elaludni este nem is tud nélküle, nem sok, de azért még jön, "cuminak" is használja, ha meglát meztelenül egyből kéri, de napközben mindig nemet mondok mostmár (nagyon ritkán teszek kivételt). Babát szeretnénk megint, félek, hogy a szoptatás befolyásolja. Elválasztani meg nincs szívem, nem is tudnám. Reggel bebújik hozzánk az ágyba, és egyből "cici cici". Akkor ha el akarom választani pattanjunk ki az ágyból reggel 7kor, nehogy véletlen hozzám bújjon? Ezt nem lehet... most még úgy vagyok vele, hogy várok, hátha pár hónapon belül elhagyja...
2012. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem biztos, hogy magától le fog lemondani. Barátnőm kishúga 5 éves lesz és még mindig szopik.
2012. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!