Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretném most már leválasztan...

Szeretném most már leválasztani a 19 hónapos lányom. Alváshoz kell neki még a szopi. Praktikák h megússzuk a dolgot napokig tartó sírás nélkül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet megúszni. megkönnyítheted a helyzetet, ha megbeszéled bele a dolgot. én így választottam el a fiamat 2 1/2 évesen. pár nap kemény volt, de aztán szépen beletörődött. az összebújást hagyd meg!
2011. febr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos nincs semmi tuti tipp. az en fiam is sirt de 4 nap utan mar eszebe sem jutott pedig addig ejszaka is 4x szopizott. azota meg sem ebred ejszaka...kitartas es ha eldontotted hogy leszoktatod akkor ne hagyd magad mert ha "megkapja amiert hisztizik" akkor csak meg tovabb fog elhuzodni az egesz leszoktatsi folyamat
2011. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a délutáni alvással kezdtük. A nagymama altatta hason fekve. Mesekönyvet nézegettek és beszélgettek. Mikor kétszer elaludt vele így délután én megpróbálkoztam az estével. Először pityergett egy kicsit, de elaludt, majd másnap még könnyebb volt és harmadnap már nem is kérte a cicit. Ekkor 18 hónapos volt és addig amíg szoptattam, csak velem tudott elaludni. A hason fekvés a lényeg, hogy ne legyen szem előtt a cici. Sok sikert!!!!
2011. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!