Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 3 hetes lányom pocifájos....

A 3 hetes lányom pocifájos. édes kömény teát vagy kamillát adjak neki?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Infacolt adj neki, nekünk nagyon bevált! Minden szopi előtt. De ha mindenképp tea, akkor inkább te idd az édeskömény teát, szoptatós teát, az bekerül a tejbe neki.


5 hetes kisfiú anyukája

2012. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Infacolt, Espumisan cseppet már próbáltad adni neki? Vagy cseresznyemagpárna, pocakmelegítés, körkörös hassimogatás?

Az édeskömény teától még jobban görcsölhet, szerintem vigyázz vele. A Mecsek Baby teában is az van, és lányom sikítófrászt kapott tőle..., de persze van akinek beválik. A kamillatea lányomnak hatott, de ilyen korán nem adtam neki, csak később, már pár hónaposan, és nagyon enyhére főztem. Őt megnyugtatta a kamilla, de ezt meg mások nem ajánlják...


Itt van pár tipp hasfájásra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen teát szeretnél neki adni, a Mecsek baby-t javaslom.Nekem a patikusom ajánlotta;ilyen pici babának még nem lehet a tiszta édesköményt adni.Ebben pedig mind a kettő van.Viszont et is nagyon gyengén kell elkészíteni,nem a doboz szerint: 1l vízhez 1 db filter.Nekünk használt.
2012. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Infacolt használunk,én meg szülés ota iszom a laktoherb teát.reggel meg este.hàl isten van tejem normálisan.étkezésre is odafigyelek.nem sok teát akarok adni neki,csak hátha segít.
2012. jún. 21. 08:33
 5/9 anonim válasza:

Az én babám pocakja a laktoherb teától még jobban fájt.

Elhagytam teát,most espumisan cseppet és gripe watert kap.ez nekünk bevált!

2012. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a laktoherb okozta a hasfájást. Én először édes köménnyel próbálkoztam, de végül az infacol segített. És az, hogy nem ittam laktoherbet...
2012. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a Laktoherb valóban okozhat hasfájást a picinek;ezért ajánlják sokan a Mecsek tejszaporítót.
2012. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is csak addig volt hasfájós amíg ittam a laktoherbet, és amikor édesköményteával próbáltuk enyhíteni a görcseit, még jobban felerősödtek. Mióta nem iszom a teát és neki sem adok édeskömény teát semmi gond nincs vele. Úgyhogy csak óvatosan a teákkal is. Persze ez is szervezet függő.
2012. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is fájt a pocija a Laktoherb-től. Ahogy abbahagytam jobban érezte magát. Infacolt használtunk mi is.
2012. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!