Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy apasszam el a tejem?

Hogy apasszam el a tejem?

Figyelt kérdés
2 lesz eves a kislanyom, mar csak reggel es este szopik mert en dolgozom, nagyon feszit a mellem mikor nem tudom megszoptatni (2 hete meg 4 szer szopott egy nap)

2012. jún. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Add le a felesleges tejedet! Literenként 1800 Ft-ot fizetnek, és segíthetsz vele olyan kismamáknak, akiknek nincs elegendő anyatejük.

2012. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

2 év után pont ideje hogy befejezze a szoptatást,a saját egészsége érdekében.


Kérdező:muszáj lesz lefejned,de csak annyit,hogy megkönnyebbülj,naponta 1-2-szer.

2012. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sose fejtem...es ugy tudom ha fejek, mindig visszatermelodik...gondoltam van valami tea vagy valami amitol keves lesz, esetleg elapad egeszen.

amugy erdelyi vagyok, itt hire sincs anyatejgyujtonek...

2012. jún. 21. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha feszül akkor le kell fejned,különben begyullad.Mindig csak annyit hogy megkönnyebbüljön a melled,és csak akkor ha fáj,feszül.
2012. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kevés folyadékot javasolták pár napon keresztül, bevált.
2012. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!