Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bimbóvédővel szoptatás és...

Bimbóvédővel szoptatás és cumisüveg "megférnek"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a kezdetektől csak bimbóvédővel tudok szoptatni (olyan lapos a mellbimbóm, hogy több órányi bimbókiemelő-viselés után sem tudja bekapni a Fiacskám, aki 4,5 hónapos).


A nagy melegekben elutasítja a mellem, gondolom lusti szopizni, de a lefejt tejet elfogadja. Eddig kanállal, vagy pohárból kapta, de csak pótlásként. Most viszont éhes, mohó, egyszerűbbnek gondolnám a cumisüveget.


Okozhat bármilyen zavart a cumisüveg? Tudtok esetleg ajánlani "szopibarát" márkát, típust?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2012. jún. 27. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

ha szoptatni akarsz, ne adj üvegből. hosszú távon nem működik, és nagyon macerás is fejni, üvegezni, mosoni.

Ha sokáig akarod anyatejjel táplálni, nincs üveg egyáltalán.

ha lusta, akkor majd ha éhes lesz, eszik. 1-2 nap, és rájön, nincs más.

a te döntésed, de ezekkel csak a tej végét segíted elő.

A bimbóvédő nem baj, de a többi az. baromságot csinálsz.

2012. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kislányomat a születése óta így etetem. Szintén lapos mellbimbó... :( De nekünk nem okoz gondot.Most lesz 6 hónapos, és eddig csak anyatejet kapott. Hol ciciből, hol cumisüvegből.Nekünk a bimbóvédő és a cumis üveg (1-es méretű cumival) is Avent. Sima cumija nincsen. :)
2012. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm :)
2012. jún. 27. 13:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :D Remélem Nektek is minden gond nélkül menni fog!! Sok sikert! :)
2012. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm még egyszer (a biztatást is :))

Minden jót Nektek!

2012. jún. 27. 13:34
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk így volt. Bimbóvédő, majd amikor már nem szopizott, cumisüveg. Nem volt semmi gond, nekem a legfontosabb az volt a nagy melegben hogy jóllakjon és elég folyadékhoz jusson, nem az, hogy milyen úton jut a szervezetébe.
2012. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

"ha lusta, akkor majd ha éhes lesz, eszik. 1-2 nap, és rájön, nincs más.

a te döntésed, de ezekkel csak a tej végét segíted elő.

A bimbóvédő nem baj, de a többi az. baromságot csinálsz."


Kisfiamnál kipróbáltam a 34 fokokban az ilyen "okos" tanácsot, hogy "jaj ne adj neki üveget, szopi kell majd rájön hogy nincs más."

5 nap kórház lett a vége infúzióval. Azóta tudom, hogy a legfontosabb a nagy melegben az, hogy a baba elég folyadékhoz jusson, nem az hogy mi által. Az én babám az okos tanácsokra (mint a ne adj neki semmi másból tejet csak mellből) majdnem belehalt.

2012. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Van fontosabb dolog, mint a sokáig szoptatás, mint pl. a baba egészsége ebben a nagy melegben.
2012. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is úgy gondolom, hogy az egészsége a legfontosabb! :)


Szegény Kicsike, szörnyűek lehettek a kórházban töltött napok :(((

2012. jún. 27. 14:38
 10/19 anonim ***** válasza:
Nyilván ésszerű keretek között kellett volna fogadni az amúgy tényleg ésszerű tanácsokat.:)
2012. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!