Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6hetes a babam es megjott a...

6hetes a babam es megjott a mensteuaciom, elapadhat a tejem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El nem apadhat de az ize megváltozhat....nekem innentől kezdve nem fogadta el a fiam.sajnos:(
2012. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NEm valószinü, hogy elapad, de lehet, hogy pár napig nem akar szopni a baba. Ebbem az esetben adj neki átmenetileg tápszert vagy - ha van - lefejt, lefagyasztott tejet, a menzesz után megint rendesen tudod szoptatni.
2012. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Detto, mint az első válaszoló, csak nekem az 5. hónapban. Sós lett a tejem íze, nem fejtem le, így elkezdet elapadni, ráadásul 2 hétig tartott, mire vissza akartam térni a szoptatásra, már nem fogadta el a cicit.
2012. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megjott ,de szerencsere ugyanugy szopizott tovabb,nem ereztunk kulonbseget.Ja es a tejem sem apadt el
2012. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megjött pontosan a hatodik héten és ugyanugy szopizott mind az elött annyi változást vettem észre mintha kicsit kevesebb lett volna a tejci de sürübben szopiztunk és nem volt gond ha babád szopizik de picivel kevesebb a tejci ne pótold inkább szoptass sürübben én volt hogy 1.5 óránként szoptattam most 2 hós a babám és már másodszor jött meg a menzim
2012. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem változtatott, egyik gyerekemnél sem.

Pedig a szülés után 8 héttel megjött és egyből visszaállt a 28 napos ciklusom...

Utána még 10 hónapig szoptattam, mindkettőt (persze külön-külön)

2012. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem most 11 hónapos a babám és még mindig szopizik, igaz már rendesen eszik is. Én is mesiztem elég hamar, de semmi sem változott. De ahelyett, hogy pótolnád tápszerrel, inkább szopiztasd többször egy nap. Lehet, hogy kevesebbet fog szopizni, ha megváltozik az íze, de akkor kínáld sűrűbben. Mivel ez egy nagyon bensőséges dolog a babának és mamának egyaránt, ezért ezt jobban elfogja fogadni, mint a tápszert.
2012. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is megjött a vérzésem 6 hét után, de szerencsére ez nem befolyásolta a szoptatást. Néha én is észrevettem, hogy a tej picivel kevesebb ilyenkor, de ettől függetlenül 33 hónapig szoptattam a fiam. Ne görcsölj rá, nem lesz semmi baj! :)
2012. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!