Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mindkét ciciből való szoptat...

A mindkét ciciből való szoptatást csak az első hónapig ajánlják, vagy utána is lehet így ciciztetni a babát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőből szoptatok 5 hónapja, az elejétől fogva.

Ahogy neked kényelmesebb.

2009. júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem szoptattam kettőből.

5hós anyuka

2009. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az 1. válaszolótól kérdezném: azért szoptatsz mindkettőből, mert nem elég az egy, vagy így könnyebb a babának megenni a megfelelő mennyiséget? amúgy csak is kizárólag anyatejes a babád így? nem kell neki pótlás?
2009. júl. 9. 11:16
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és várom még a tapasztalatokat.
2009. júl. 9. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van aki így szoptat, van aki úgy.

Én eset adom oda a 4 hónapos lányomnak mind a két cicit, reggelre így is nagyon tele lesznek.

2009. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

eset=este

előző

2009. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Valahogy így alakult az elején. A gyerekorvos tanácsolta, mikor először kijött, hogy 10 percig szoptassam az egyikből, utána a másikból, ameddig akar. Legközelebb pedig fordítva. Ez nekem bevált, a babám csak anyatejes.
2009. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. a legelső válaszolónak üzenem: megnyugtattál, mert én ugyanígy csinálom. az én kisfiam 3 hetes múlt és tartottam attól, hogy így talán nem lesz elég a tejem jó sokáig. bár ő a 2. babám (az első 2 évig cicizett, ugyanígy), mindig aggályoskodom vmi miatt.

mégegyszer köszi

2009. júl. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!