Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes kislányom késő délután...

Gyönyörűséges kérdése:

6 hetes kislányom késő délután és este sokat sír és csak a mellemen nyugszik meg, szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egész délelőtt és kora délután nagyon szépen telik, eszik és jókat alszik, ha nem alszik akkor játszadozik, fedezi fel a világ dolgait, de délután 5-től, mintha kicserélték volna....

Ölben jól érzi magát, amint letesszük ordít. Húzgálja ugyan a lábait, hasfájásra gyanakodtam, megvettem az angol vizet, adtam neki, de semmi... Minden ugyanaz..

Eljött a fürdés ideje, majd a szoptatás, amit 21:00 körül kezdünk és 23:00-ig tartott... hol evett, hol szundizott... össze-vissza... aztán egyszer csak megébred, rájön, hogy nincs már cici és ordít. Na erre én, fáj a hasa... csináltam mindent hajnal 1-ig, majd cicire raktam és 5 perc alatt mély álomba szenderült.


Nektek volt ilyen?

Ez megy 1,5-2 hete...

A súlya szépen gyarapszik, 2 hét alatt 500 grammot hízott, széklet, pisi és büfi van... Most akkor fáj a hasa, vagy csak anya hiánya van??


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2012. júl. 7. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen esti nyűgösség. Akkor is, ha az esti alvás előtt letettük még egy rövidebbet szundítani, tehát nem csak az álmosságtól volt. Most 9 hónapos a fiam, de még mindig nyűgösebb esténként. Szerintem nagyon sok inger éri őt napközben és estére egyszerűen "túlcsordul". Amikor pici volt, hasonló estéink (is) voltak, mint amilyet leírtál. Nekünk a cumi segített, máig csak ezzel tud elaludni. Én alapvetően nem terveztem, hogy adok neki cumit, de az orvos és a védőnő is javasolta, és igazuk lett.

A ti babátok cumizik?

2012. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen van cumija.

Az esti nyűglődésnél néha elfogadja, néha nem... Napközben szeret cumizni. Egyet megszeretett és azóta más cumit nem fogad el.

Nem éri őt olyan sok inger szerintem..bár nem tudom mi a sok?? :) látogatók már elmentek, már csak nagymama jön meg Apa. Ahogy írtam délelőtt és kora délután ő egy angyali nyugodt baba, aztán 5-6 óra körül kezdődik az esti műsor...


Köszi a választ.

2012. júl. 7. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Az esti nyűgösség szinte minden babánál megvan, ha mellen megnyugszik csináld, a testközelségre vágyik ilyenkor.
2012. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!