Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az éjszakai fejést hogy...

Az éjszakai fejést hogy csináljam?

Figyelt kérdés

A 3 hetes babám átaludja az éjszakát, 23 óra körül letesszük és általában 4-5 óráig alszik. Így viszont reggelre majd szét durrannak a cicijeim. Éjszaka mennyit fejjek le? Mindkét ciciből kell ilyenkor fejni?

Az elmúlt napokban úgy csináltam, hogy 3 órakor mindkét ciciből 30-30 ml-t fejtem le és így reggelre nem feszültek annyira. Ez így jó, vagy csináljam másképp a fejést? (első babás vagyok)


2009. júl. 12. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem jó, ahogy csinálod! Én annyit fejnék a helyedben, amennyire feszit, nem hiszem, hogy erre vannak szabályok. Sokat ugye nem kéne, mert attól csak még jobban beindul. Nekem max szintén ilyen 20-30 ml-t kellett lefejnem időnként, de olyan is volt, hogy kivártam a reggelt (6-f7 körül eszik a fiam), annyira sok nem csöpögött mellé, csak nem volt kellemes, de most már nics gondom.

Egy 3 hós baba anyukája

2009. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyetértek az előttem szólóval, jól csinálod! Hallgass a megérzéseidre! Én az elsőnél rendesen fejtem, még több lett a tej, amit 6 hó múlva ki kellett dobnom, mert nem állt el a fagyóban és kellett a többi csomagnak a hely, a másodiknál ugyanez, de akkor vitték a felesleget, a most fél évesnél meg azt tettem mint te, és nem vagyok hulla, meg annyi van, ami most el is fogy a krumplival, mert kezdünk elvalasztódni.Ügyes vagy! Gratulálok! Üdv: adél
2009. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam, hogy jól csinálom!

2009. júl. 12. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy :))Be fog állni a kereslet-kínálat nemsokára és akkor nem kell éjjel fejned.Csak nagyon vigyázz,hogy ne gyulladjon be a melled.
2009. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!