Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam az éjszakai...

Hogyan csináljam az éjszakai szobatisztaságra nevelést?

Figyelt kérdés

Nappal már szobatiszták vagyunk rég óta...mit tegyek az ágyába? Egyáltalán hogy működik ez?


2.5 éves anyuka


2011. jún. 7. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
En szemely szerint igy csinaltam: nem vettem le a pelust ejjelre mig nem volt baleste tobb hetig!! Fekves elott pisiles es nem adtam neki sok folyadekot este. Reggelig igy kibirta. Es reggel nagy orom volt a szaraz pelus!!
2011. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fiaimnál úgy csináltam,hogy először is vettem egy gumilepedőt,amit a lepedő alá tettem(baleset esetére).Amikor már 2-3 egymás utánt követő éjszaka száraz volt a pelus akkor egyszerűen nem adtam rá éjelre.Megbeszéltem vele/ük,hogy ha pisilni kell szóljon(ez nem mindig vált be,főleg,hogy akkor voltak 2 évesek).Este közvetlen lefekvés előtt megpisiltettem,és alvás előtt 1 -2 órával csak kevés folyadékot adtam nekik.A kisebbet volt úgy hogy amikor bealudt simán meg tudtam pisiltetni,utána visszaraktam az ágyába.Ezt olyankor alkalmaztam amikor korábban elaludt este vagy keveset pisilt alvás előtt.
2011. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..gumilepedőt hol lehet kapni?
2011. jún. 7. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az Ikea-ban vettem. Nem gumi, hanem egy légáteresztő anyag. A nedvességet nem ereszti át a matracba.

A dm-ben is lehet kapni eldobhatót (olyan, mint a pelenkázó alátét, csak nagyobb).

2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!