Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor apad el a tejem?

Edus83 kérdése:

Mikor apad el a tejem?

Figyelt kérdés
Kislányom saját magától abba hagyta ciciziés,igazi függő volt 2és fél éves!!Egyik pillanatról másikra abba hagyta,szívem szakad meg,de kicsit végre úgy érzem,újra régi lehetek:)!!!Mikor apad el tejem,igaz egy hete nem szopizik,nem is folyik,nem is fáj igazás,de ha meg nyomom még úgy érzem rengeteg tejcsim van.

2012. júl. 26. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az én lányom 1 éves korában hagyta abba (ez kb úgy nézett ki, hogy kínáltam neki, ő ránevetett és játszott vele). Most másfél éves, még mindig van egy-két cseppnyi bennem. Mondjuk amikor abbahagyta, akkor már nem volt sok tejem. Én nem csináltam vele semmit, nem fejtem, nem nyomogattam. Szépen lassan apad elfele. Mondjuk, ha nagyon kemény lenne és kicsit fájna, akkor azért fejd le a felesleget, de ne az egészet, mert képződni fog megint.
2012. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az en lanyom 2 evesen szokott le, elvittuk nyaralni a szuleimhez, 1 hetig ott volt es nem kerte, nem hianyzott neki, gondoltam jo alkalom hogy veget vessunk foleg hogy 2 honapos terhes vagyok...egyszer meg kerte itthon, elso este mikor hazajott, de mondtam hogy nincs tobb, elfogadta. bizony van, sokaig kemeny volt a mellem es ejszaka folyt is ha hason aludtam es megnyomtam a mellem. szerintem nekem mar nem megy el teljesen, nem sokara termelodik az uj. nem kell nyomogatni, mert az inger es termelodik vissza a kinyomott tej. jo, tudom nem nyomogatod egesz nap, csak megvizsgaltad van e meg:D lattam olyat is hogy egy ev nemszoptatas utan is ha megnyomta meg volt tej...szemely fuggo
2012. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:
Ha nem FOLYIK a tejed és nincs semmi egyéb zavaró tünet se, akkor ne aggódj emiatt. Még hónapokig tapasztalhatsz ilyet, de ha csak nyomásra ürül egy-két csepp, az rendben van.
2012. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 7 hónapja nem szoptatok,és még mindig van tejem.
2012. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!