Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apasszam e a tejem?

Hogyan apasszam e a tejem?

Figyelt kérdés
3 hónapos kicsi fiam megbetegedett és ezért nem szopizott. Sajnos azóta sem kell neki a cici :( Nincs sok tejem,mmégis naponta többször becsomósodik és nagyon fáj. Hogyan kell elapasztani a tejet?
2012. júl. 26. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
bromocriptinnel. nőgyógyászod felírja.
2012. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz azért szoptatni hátha rákap, egy pici tejet nyomj ki a melledre úgy lehet hogy mégis szopizni fog.

Ha nem akkor mikor érzed hogy nagyon csomós és feszít és fáj, akkor fejj le annyit amennyitől könnyebbnek érzed a melled.

Ha végképp nem kell neki cici, akkor menj el a nőgyógyászhoz, ő ír fel neked tejapasztót.

2012. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal, talán van még esély!

Bromocriptint viszont NE! Nagyon komoly mellékhatásai vannak. Inkább homeos bogyót akkor.

2012. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: bromocriptint szedek kb negyed éve. semmi hatása nincs, a mellékhatásai meg annyi, hogy nem nagyon alszok, dugul az orrom és ortosztatikus hipotenzióm van. ennyi ezt ki lehet bírni. és ha fokozatosan van hozzászoktatva a szervezet akkor nem is lehet érezni. SŐT! még alkoholt is ittam rá és akkor se volt semmi.
2012. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 3 hete nem kell neki :( Feladtam:(((
2012. júl. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!