Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a Baba csak vizet kap...

Ha a Baba csak vizet kap cumisüvegből, az is okozhat cumizavart?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Egyáltalán nem okoz semmiféle zavart.
2012. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Gyereke válogatja, de egy jól szopó babánál nem hiszem hogy gondot okozna.

Az más kérdés, hogy totál felesleges egy szoptatott csecsemőnek vizet adni.

2012. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem baba függő. Mennyi idős a babád? Szoptatás mellett tényleg nem kell plusz folyadékpótlás, hisz az anyatej nagy része víz. Ráadásul ezzel semmit nem kell csinálni, nem kell forralgatni, üveget sterilizálni stb. Az anyatej ráadásul "igazodik" az időjárási viszonyokhoz, a nagy melegben több a víztartalma. Ha jól szopizik a gyerkőcöd én nem kockáztatnám a cumizavart. Egy anyuka vagyok, aki 17 hónapos koráig szoptatta az első gyermekét, most meg a másodikat .... (((o:
2012. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy okoz, én mecsek teát kellett hogy adjak neki, hasfájás miatt, de nem veszek észre semmit.

Meg néha kiscumit is adok neki, ha már csak a szopóreflexe kívánja, de enni már nem kell.

2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:
100%

Igen. Minden, ami nem cici, zavart okozhat. Üveg (akármi is jön belőle), játszócumi és a védő is.


Igény szerint és kizárólag szoptatott babának tényleg nincs szüksége más folyadékra.

2012. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!