Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szopizzon ha...

Mennyi ideig szopizzon ha csuklik?

Figyelt kérdés
5 perc.
2009. júl. 18. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

arra gondolsz, hogy amikor csuklik, akkor csopiztatod, hogy elmúljon?

mert általában pont azért csuklik szegény, mert sokat evett és nyomja a rekeszizmát - tehát ha rászopiztatsz, akkor meg még jobban tele lesz a pocija

őket a csuklás nem zavarja, nem kell vele semmit csinálni, magától abbamarad

2009. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szopi után csuklik, nem mindig szoktam cicire rakni. De ha előtte, és nem múlik magától, akkor szopi, ameddig kell neki. Mostanában mindig szopiztatom, próbálok rajta segíteni, mert mióta "idősebb" :) (4 hó), idegesíti őt. Amikor kisebb volt, gyakrabban hagytam hogy magától rendeződjön, mert tényleg nem zavarja őket, viszont szépen elaludt sokszor az egyenletes ütemétől. Pedig olyan hangosan csuklott álmában, hogy a lakás másik végébe is hallottuk.
2009. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hós.Én mindég szopiztatom ha csuklik,addig amíg kell neki.Ha nem kell neki cici,akkor vizet kap.
2009. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!