Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan aki terhessége...

Van olyan aki terhessége alatt végig szoptatott?

Figyelt kérdés
És esetleg a szülés után is folytatta a szoptatást két gyerekkel?Talán tandem szoptatásnak hívják?( nem akarok hülyeséget írni).
2009. júl. 19. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én gondoltam rá, de nem mertem, mert azt mondta az orvos, hogy vetélést okozhat. :-(
2009. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én három hónapos korig szoptattam,mármint a pocaklakó volt három,A tesó két éves volt ekkor.
2009. júl. 19. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezen az oldalon találsz választ minden, szoptatással kapcsolatos kérdésedre. Sok sikert, jó egészséget és gratulálok a babáidhoz!

2009. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ismerősöm igen..szülés után is mindkettőt.És bent a kórházban is, mindig vitték a nagyot/2éves/,hogy tudjon szopizni.
2009. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 21. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
9 hetes terhes vagyok,picifiam 6 hónapos. Teljesen elhagyta a cicit saját magától,hál istennek,ugyanis a doki kimondottan metiltotta a szoptatást a hormonok,és a két terhessé közötti kicsi idö miatt....üdv
2009. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki és a védőnő is azt mondta, hogy nyugodtan szoptathatok terhesen is. Most vagyok 10. hetes, de még nem nagyon akarja elhagyni. Pedig azt olvastam, hogy megváltozik a tej íze, és a babák 60 %-a leszokik miatta. 15 hónapos. Akkor lehet belőle baj, ha veszélyeztetett terhes vagy, vagy legyöngült a szervezeted. Egyébként elbírja a test mind a kettőt, más kell a tejbe, más a magzatnak. Nekem az a bajom inkább vele, hogy a hormonváltozás miatt fáj a cicim, és a szoptatás egy kín. De nem akar leszokni!
2009. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én le akartam szoktatni, mikor megtudtam hogy tehres vagyok (13 hós a lányom), de azóta annál inkább kéri.

Na, a csillagokat én is le tudnám üvölteni, annyira fáj...

De kiderült, hogy nem tudja meginni a tejet, így nem tudom egyenlőre helyettesíteni a cicit, így marad még egy kicsit a szopi, aztán ha találunk megoldást, leszoktatom.

Én egyrészt jobban féltem a picit annál, hogy elveszítsem, másrészt egy másfél éves gyerek már nem szenved törést, ha leszoktatom...

2009. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.

Mindenkinek jó szoptatást,jó babavárást

2009. júl. 22. 23:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Mennyit szoptattatok egy nap mikor teherbe estetekk?
2009. júl. 23. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!