Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejelapasztás hogyan?

Tejelapasztás hogyan?

Figyelt kérdés
15 hós kislányomat nem szeretném tovább szoptatni három napja nem is szopik de a mellem olyan mint a kő csöpög a tej belőle fáj .Hideg víz nem segít.Adnátok valami jó ötletet hogyan tudnám elapasztani a tejem hogyan tudnám megszüntetni ezt a keményedést?
2012. aug. 6. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is el kellett apasztani gyógyszerszedés miatt. Nem kell vele semmit csinálni, elapad magától fokozatosan. Elég kellemetlen, a melegvizes ruha segít egy kicsit. Mivel a tejtermelés kereslet kínálat szerint termelődik, ezér ne fejjél, csak ha nagyon nem bírod már és akkor is csak egy kicsit. Nekem kb 2 hét volt mire teljesen elapadt.
2012. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el a nőgyógyászhoz,ír fel gyógyszert és elapad tőle.
2012. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyire irigyellek....mármint hogy ilyenkor még ilyen sok tejed van.A kisfiam 4 hónapos lesz de most kezd apadni a tejem kb.30-40 ml van a kettőbe.... bocsi, a kérdésedre válaszolva én pont a hideg vizes ruhát hallottam, meg tényleg orvos fel tud írni gyógyszert. De nem akarnád inkább lefejni és azt odaadni neki tápszer vagy tehéntej helyett? Ha ilyen sok van, a tápszer árát ki tudnád spórolni, a tehéntej helyett pedig mindenképp jobb.
2012. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Urtica urens homeos golyónak is van olyan higítása, ami nem serkentő, hanem apasztó. A patikában fogják tudni!

Meg a hidegvíz!! Azzal zuhanyoztatsd a ciciket!

Andika..! Próbáld ki a görögszénamagot, abból főzz teát, nekem nagyon bevált a fiamnál, duplaannyi lett benne, pedig én is csak 30-40-eket tudtam adni 3 hónaposan, de aztán 1 nap után a teától felment 100ml/cicire, így 7 hónapig tudtam szoptatni... A teát minden nap ittam 2X 3 dl-t.

2012. aug. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó köszi, ezt még nem próbáltam de mindenképp ki fogom.Hol lehet kapni gyógyszertár vagy bio bolt, gyógynövénybolt?

Bocsi kérdező, hogy pont ide írok, tejszaporítás témában.... :)

2012. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Andika, én mindig gyógyszertárban rendeltem, meghozták pár nap alatt.

Most már újabban létezik kapszulában is, úgy nincs az a furcsa íz, bár egy slukkra abszolút hányinger nélkül iható volt nekem némi cukorral. :)

Itt találsz még róla, ha nem hozzák meg a patikába, mert épp "olyanjuk van", és nem akarsz várni, akkor megrendelheted innen is, ezt az oldalt épp nemrég találtam: [link]

Én a Makai féle magot hozattam meg mindig a gyógyszertárba, 1 héten belül szokott megérkezni. A magját nem ettem meg, csak eleinte, de az nagyon keserű.

2012. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2012. aug. 9. 13:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!