Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vissza fog állni még a tej...

Vissza fog állni még a tej mennyiségem és napi rendünk? Nagyon beteg voltam. Többi lent

Figyelt kérdés

tehát az elmult 3 napban nagyon beteg voltam (40fokos láz,hányás,tüszös mandula gyulladás) így egy nap csak 2x-3x volt erőm szoptatni,meg fejni,mikor nem szopizott fagyasztott tejcsit kapott,tegnap óta jobban érzem magam valamivel,így már egész nap szopizott de sűrűbben mint korábban,látom is hogy kevesebb a tejem,mert eddig gyüjtöttem az egyik cicimből míg a másikból szopizott így egy nap 60-90ml gyült össze,most csak kb 20-30ml sikerült!

Ezt fürdés elött meg is kapta..most nem tudom mit csináljak,rakjak neki hozzá 30ml tápszert is,mert ezt így nagyon jól megszoktk,20:30tól 4ig 5ig aludtt!??

Vajon vissza áll a tej és nap rend??

Eddig 3óránként evett..most kb 2-2,5órát bír ki.


2012. aug. 16. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Vissza fog állni. ha minél többször szoptatod és nem adsz pótlást, CUMISÜVEGBŐL. Ha nagyon úgy érzed, mégis kéne először lefejt anyatej mindenképp. De próbáld a cumisüveget kerülni. (Nem vagyok szopiligás, csak sajnos 4 napig tartó mellgyuszim volt, alkalmanként 120 ml-eket szopizott, ami lecsökkent 80-ra, de még volt lefejt anyatej, azzal kipótoltam. Igen ám, de a cumisüveg nagyon jó móka neki, nem kell bajlódnia, "megdolgozni érte"csak szívnia. Először az egyik cicim tolta el, utána meg a másikat....)

2012. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szoptanít készüléket, ha pótlást kell adni. A lényege, hogy a pótlást szopás közben kapja a baba, így nem szokik el a technikától és a cicitől. Úgyhgy ha beindul a tejed, akkor kevesebb lesz a gond. Ha fejsz rendszeresen, meg szoptatsz rendszeresen, szerintem hamar vissza fog állni a régi rend.
2012. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!