Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány liter folyadékot kell...

Hány liter folyadékot kell meginni naponta ahhoz, hogy elegendő tejem legyen?

Figyelt kérdés
Mit tehetek annak érdekében hogy sok tejem legyen.Van, de valahogy úgy érzem, hogy mégsem elég.A babámnak most nagyon megnőtt az étvágya elég hirtelen.Most két és fél hónapos. Reggel megevett 200ml-t. Csoda hogy volt ennyi a cicibe.De én napközben nem tudok ennyit produkálni.De még 160-at sem.Jó ha 120-at szopizik.Ja és ezeket a mennyiségeket mindig két ciciből eszi.Valaki tipp, hogy hogy lehet szaporítani?
2012. aug. 29. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább fejéssel, illetve javaslom még a More Milk kapszulát, caodákra képes. 3 liter folyadék (levessel, mindennel együtt) elegendő kell, hogy legyen.
2012. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Denisa W. ***** válasza:
Nálam az abszolút igény szerinti szoptatás vált be, igaz, az én lányom az első 3 hónapot úgyszólván nonstop cicizéssel töltötte. Néha megőrültem tőle, de megérte kitartani, soha nem volt még ugyanis deficit a tejtermelésben. Semmit nem szedtem emellett, csak napi 3 liter körüli mennyiséget ittam. 6 hónapos koráig csak szopott. Szerintem a legjobb tejszaporító a nagyon gyakori szoptatás, akkor is, ha nem kéri éppen a baba.
2012. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt,elegendő a 2-3 liter folyadék! -a túlzott folyadékbevitel csak árt!!

Felejtsd el,hogy méricskélsz,csak szoptasd amikor és amennyit kér! A méricskéléssel csak stresszeled Magad,hogy "csak ennyit evett...",ez megint csak csökkenti a tejtermelést!

A kereslet-kínálat határozza meg a tejtermelődést!

Lehet kapni úgynevezett "tejszaporító teákat",de Nálad szerintem erre semmi szükség,inkább csak meg kell nyugodnod,és szoptatnod,amikor "kéri" a baba.

Normális,ha a baba étvágya hirtelen megnő!! A Te tejtermelődésed igazodni fog a baba igényeihez!!


Jó babázást és jó egészséget!! :-)


Üdv:3 lányos,17hkm

2012. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az egyik lényege,h Te is tápláló és böségesen egyél!!! ez a KULCSA!
2012. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!