Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy csak etetési...

Mit tegyek, hogy csak etetési időben egyen a fiam és ne 2 órán keresztül szünetekkel?

Figyelt kérdés

Eddig 20-20 percet evett egy-egy ciciből (mert nincs annyi tejem, amennyit Ő szeretne)és ha még éhes volt tápit kapott pótlásnak.

Azonban tegnap és már ma reggel is az ébrenlétek alatt 1/2 - 1 óránkért szeretne enni.Ha letezsem aludni, mindig visszaébred egy kis idő után.

Ha akkor rögtön nem kap enni, ordít.

Ha enni kap, akkor meg csak egy kicsit eszik.

Hogyan lehetne erről a "nassolásról" leszoktatni, ill. nem rászoktatni?


2009. júl. 27. 09:51
 1/4 A kérdező kommentje:
lemaradt: 3 hetes a kisfiam, így gondolom nem valami növekedési ugrás miatt viselkedik így....
2009. júl. 27. 09:53
 2/4 A kérdező kommentje:

A rövid étkezések között a cicin felkelthetetlenül bealszik,így nem is tudom tovább eteni, csak ha kb. 5-10 perc múlva magához tér és ordítva követeli a kaját :)

Na így aztán jól elnyúlik az etetési idő...

2009. júl. 27. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor nekem így evett a fiam, akkor áttértünk a tápszerre. A tejet fejtem és a tápszer előtt attam neki. Nekem is kevés volt a tej, azért kellt óránként, mikor meg kaját kapott, bealudt a fáratságtól. Így tértünk rá a tápszerre.. Utána szépen beállt a három óránkénti evésre. Minden jót Nektek

2009. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2009. júl. 28. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!