Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy hete szültem és nem elég...

Egy hete szültem és nem elég a babómnak kell mellé tápszert is adnom. Mit tegyek hogy több tejem legyen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki tápszert még mellé.Szopizás után pedig fejd még a cicid és vegyél a patikában laktoherb teát ez elősegíti a tej termelést!!Nekem is csak 2. hétre volt elegendő tejem, bár én császáros voltam.Sok sikert!
2008. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Fejjél minden szopi után, kb 10 prcet cicinként, akkor is ha nincs csak pár csepp. Az beindítja. Tartsd minél tovább cicin, ő is dolgozhat, azzal is szaporodik. de ha kevés, ne hagyd éhezni, adjál neki tápszert. Nekem 3 hetes korára már volt elég tejem. Kitartás.
2008. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem elég neki a tejcsi, szoptasd gyakrabban és hacsak lehet, ne adj tápszert. Ha a baba kitartóan dolgozik rendszeresen a ciciden, lesz elég tejed, csak tarts ki!
2008. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, azt nem írtad miből gondolod hogy kevés neki a tej(a méricskélés a védőnőm szerint fölösleges hacsak nem kis, 3 kg alatti súllyal születetta pici), de a tápszert én se ajánlom, nálunk is volt olyan időszak hogy többször kellett mellre tenni, akár másfél óránként nappal, de ettől újra sok tej termelődött, jó a Naturland tejserkentő teája is.
2008. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvilegh minél többször teszed mellre a picit annál több tejed lessz.A babának is jobb, hogyha nem egyszerre üli meg a gyomrát.A tápszert kerülném a helyedben amennyiben nem feltétlen kell.
2008. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hét nem elég, hogy beálljon a kereslet-kínálat, 2-3 hét is kell, míg a sok szopási ingertől, ami a melledet éri (akár 1,5-2 óránként) több tej termelődjék. A 2. babámnál az Urtica Urens 5CH homeopátiás bogyó segített, a 3.-nál a More Milk kapszula.(www.boldogmama.hu-n találsz infó-t). Az elsőnél infók hiányában én is korán elkezdtem tápszerezni a babust már a 3. héttől, azóta is bánom...
2008. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
URTICA URENS kapható a patikában... :)
2008. máj. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!