Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Megcsípett egy darázs,...

SOS! Megcsípett egy darázs, Oxycort spray-t fújtam rá. Most meddig nem szoptathatok?

Figyelt kérdés

A tájékoztatón az áll, hogy szoptatáskor nem alkalmazható, de én mondjuk csak egyszer használtam, nem rendszeres.

Oxitetracilkin-hidroklorid + hidrokortizon a hatóanyag.



2012. szept. 2. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz akkor miért fújtad rá?

Elég lett volna egy kis ecetes víz is, vagy fenistil kenőcs vagy bármi ami nem ennyire káros.

Szerintem úgy egy fél napig,1 napig kerüld a szoptatást.

2012. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Legközelebb /remélem nem lesz/ vegyél be egy kalcium-tablettát.

Többet ér,mint az ecet+oxycort együttvéve!

2012. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Muszáj volt, mert allergikus reakcióim voltak. Utána olvastuk el a tájékoztatót, bár a gyerekorvos ajánlotta a kicsinek allergikus reakciók elkerülésére darázscsípéskor. A tájékoztató szerint persze gyermeknek sem szabad. De gyanítom, hogy az orvos jobban tudja.

Annak örülök, hogy inkább engem ért a dolog. A kérdés csupán az, hogy most meddig várjak, hány órát?

Kalciumot is vettem be.

2012. szept. 2. 10:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg van most itt szoptatási tanácsadó?
2012. szept. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!