Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Darazsak ellen mit ajánlatok?...

Darazsak ellen mit ajánlatok? Ki tettem egy kis házikót, de közelbe sok darázs van. JÓ LENNE valami amit konnektorba tennék vagy spray vagy égő gyertya.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 13:09
 1/4 Ágh Ferenc ***** válasza:
Néhány cukros ecetes befőttes üveg is megteszi, szőlőéréskor is ezt javasolják! Ezen kívül meg kellene figyelni,merre lehet a fészkük és azt kellene eltávolítani, de ehhez nem árt olyan embert keresni, aki csinált már ilyet!
2012. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,valami a szomszéd kerítésen van valami virág vagy inkább ilyen ami nyúlik az egész kerítésen, sok leveles és ahhoz jönnek ,szerintem.
2012. máj. 8. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy 50-100 méteres sugáron belül semmilyen rovart, csúszómászót, pókot, bogarat, hernyót, rágcsálót, denevért nem akarsz, akkor a megoldás:


hangfrekvenciás riasztó ( kipróbáltam 100% hatásfok :D )


[link]

2012. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. jún. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!