Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jó ez így? Szoptatás kérdés.

Jó ez így? Szoptatás kérdés.

Figyelt kérdés

A lányom 5 hetes, gyakorlatilag amikor ébren van, állandóan a cicin lóg. Nem bánom, mert van rá idő, és nagyokat alszik, így tudok a naggyal is törődni rendesen, de kicsit bizonytalan lettem, jó-e ez így, és hogy vajon meddig tart majd ez:)

Sokat nem eszik, de nagyon jól hízik, hetente, minimum 25dkg-t, így az nem kérdéses, hogy elég-e neki a tej:) Csak az érdekel, jól csinálom-e, hogy hagyom annyit enni, amennyit akar, és hogy mikorra múlik ez el. Köszi előre is!


2012. szept. 2. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jól csinálod :) Akkor fog leszokni erről, amikor már elindul rendesen a mozgásfejlődése (kúszás/mászás/forgás stb), mert akkor minden érdekesebb lesz nálad :) Mindig hallgass az ösztöneidre, ha így boldognak, kiegyensúlyozottnak látod, akkor minden rendben!
2012. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Jól csinálod:), hiszen nagyokat alszik, fejlődik szépen, a nagytesóval is tudsz foglalkozni, más nem is kell:).
2012. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez az igény szerinti szoptatás. :) Az én fiam is ilyen volt. Szerintem nemsokára rövidülnek a szoptatási idők, ahogy egyre ügyesebben, jobb technikával tud szopni, meg ahogy írták, felfedezi, hogy van egy csomó látnivaló a világban. Ha nektek ez nem gond, akkor nyugodtan.
2012. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyan ilyen volt eleinte, rengeteget lógott a szeren, meg is látszik, simán elmenne Michelin-reklámnak. Most már 5 hónapos, és nem ér rá szopni. Állandóan tekereg, forog, lesi, mit csinál a bátyja, merre megy a kutya, mi történik a világban. Csak néha sajnos a cicibimbót elfelejti kiköpni és viszi ilyenkor magával. :) :)


Ja, és 2 hónapos koráig gyakorlatilag nem lehetett letenni. Cserébe most már egyre jobban igényli, hogy ő maga fedezzen fel mindent.

2012. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a megerősítést:)

Mindenkinek ment a zöld kezecske, nem tudom, ki volt az a ..., aki lepontozott, de ezen az oldalon már semmi nem lep meg.

Nekem minden válasz hasznos!

2012. szept. 5. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!