Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek 2 éves gyereke éjjel, az ébredéseknél cicivel aludt vissza, és erről magától szokott le?

Figyelt kérdés
Nálunk ez a helyzet, és attól tartok, hogy magától sosem szokna le. Kéne vmi kis biztatás, hogy létezik ilyen. Kizárólag már csak éjjel kéri a cicit, ha megébred.
2012. szept. 4. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 22 hónapos. Elalváshoz még szopik, közben megbeszéljük, hogy legközelebb akkor lehet, amikor süt a napocska. Ha felébred éjjel, akkor elmondom neki, hogy fáradt a cici és aludnia kell neki is, hátsimogatással, vízivással visszaalszik. Hajnalban szopik legközelebb. Nem magától, ugyan de így már elviselhető az éjjeli megébredés, nálunk úgy tűnik, bejön.
2012. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 5. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:

4 gyerekes anyuka vagyok.A legkissebb 2 éves és úgy néz ki kifog rajtam,nagy cicifüggő éjjel többször felébred 1-2 perc szopi aztán alvás,reménykedem abban,hogy hamarosan leszokik magától úgy mint a tesói.Bár azok ennyi idősen napi 1x szopiztak az éjjelt végig aludták.

Lehet nem tudtam segíteni de nálunk ez a helyzet.A megbeszéléses dolog nem megy,hallani sem akar "cicialvásról".

Napközben sajnos már hagyom néha sírni,akkor a tesókhoz megy panaszkodni:szopi-szopi,mondja sírva.Én persze ilyenkor majd megzabálom annyira aranyos.Pár perc után megnyugszik,hogy most nincs szopi.

2012. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm kedves utsó, hogy leírtad, mert a te példád is bizonyítja, hogy nem én rontottam el vmit, hanem csak cicifüggő a gyerek, és kész. :o Gondolom a 4 gyerekednél mindent ugyanúgy csináltál, mégis a kicsi cicifüggő, a többi három meg leszokott magától?!?
2012. szept. 6. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,mindent ugyan ugy csinaltam.
2012. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tobbi harom leszokott magatol.A kicsi is le fog de valoszinu kesobb.
2012. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!