Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány órakor lehet napközben...

Hány órakor lehet napközben utoljára kávét inni, hogy ne legyen fent a gyerek éjszaka? Vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy érted,ha szoptatsz?Én este is iszok (7-8 fele)+gyakorlatilag egész nap és teljesen lényegtelen a babám szempontjából.Este alszik szépen.
2012. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen összefüggést nem tapasztaltam. Sokszor iszom este kávét, de nem okozott gondot alvás szempontjából. Szerintem minimális ami átmegy a tejbe a koffeinből, az alkoholról is azt írják hogy pár ezrelék, vagyis a vér alkohol szintjével azonos az anyatejé, gondolom a koffein is hasonló arányban van jelen.
2012. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én se tapasztaltam összefüggést. Napi 2-3 erős főzős kávét iszom.
2012. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En sem tapasztaltam osszefuggest. Vizsgaidoszakban allandoan kellett innom este tobb kavet, es aludt a fiam ugyanugy.
2012. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szintén nem tapasztaltam, hogy éberebb lenne, valamikor este 6 körül még iszok egyet, de átalussza az éjszakát. 2,5 hónapos
2012. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 xStefix ***** válasza:
100%
Én koffeinost ill. mentest is iszom, napi 1x reggel, kis adagot tejjel. De én se tapasztaltam eddig hatást, nálunk.
2012. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor most nem tudom, hogy ez jo vagy rossz hír... jo, hogy ihatok kávét de akkor már megint nem tudom, hogy mitől nem alszik a gyerek, és hogy mit tehetek ellene...
2012. júl. 2. 16:34
 8/13 anonim válasza:
0%
Aggyá neki tápot és végre ihatsz kávét, sört, jöhet a cigi...
2012. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 xStefix ***** válasza:

Kérdező, akkor kezdődhet a nyomozás.. :) ;)

Ha nagyon nem találsz semmi okot, akkor a meleg is lehet. Kiborító idő van...

2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz... Szerintetek normális dolog az egy másfél hónapos babánál, hogy 3 órán keresztül tart az esti elalvás? még az is lehet, hogy normális... és akkor ez így is marad :-S.
2012. júl. 5. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!