Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rendszeres szoptatás mellett...

Timus1987 kérdése:

Rendszeres szoptatás mellett kimaradhat a második menstruáció?

Figyelt kérdés
A babam 7 honapos mult, renszeresen szopizik, nem csak 1-2x naponta, mult honapban 13.án pont mikor betoltotte a fél évet, megjott az elso mensim, eros volt és egy hétig tartott, e honap elejétol meg elkezdtem barnázgatni napokig, mindennap voltak pecsétek a betéten, egy nap meg éleénk piros vérzés is volt de kevés, max. csak egy betétnyi volt a mennyisége, aztán abba maradt, pár napjára rá meg mindjárt megjon érzes, meg a létezo osszes mensi elotti tunet meg volt, de nem jott meg, megint csak pár csepp barnás volt aztán teljesen elmult,rendes folyásom kezdett lenni mint máskor szokott, tegnap ota meg megint mindjárt megjon érzés és világosabb barnás folyás(szagtalan, nem viszket), már ma is azt hittem hogy most már biztosan megindul, de délelott ota már megint tiszta a betétem, a hasam itt-ott fájdogal. ez már a ciklus 35.ik napja. Lehetseges hogy már meg sem fog indulni és kimarad a második mensi, és csak a jovo honapba fog megint megjonni? De akkor miért játszadozik, jelez már fél hónapja? Nem létezik hogy ne induljon meg ha tényleg akarna, remélem már most e honapba továbbra sem jon meg.Mult honapba is ugyanugy szoptattam és mégis megindult, akkor most is ha valoban meg akarna jonni szinten meg kellene, hiszen ugyanugy szoptatok, ha akkor ez nem volt akadály, most miert lenne? Terhesség kizárt.csak nem értem miert jelez már tobb mint két hete, és nem bír megindulni

2012. szept. 17. 17:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja.már a pattanások is előjöttek amik mensi elött szoktak már min.1 hete,de már el is múltak.mensi meg még sehol,csak akkor szoktak eltűnni ha már a wégéhez ér a mensi.ebböl is gondolom hogy már nem fog megjönni
2012. szept. 17. 18:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen össze-visszás volt, az első fél évben egyáltalán nem jött meg,aztán amikor a pici 8 hónapos volt egyszercsak megjött,azóta 36 naposak a ciklusaim.A fiam még mindig szopik,most 10 hónapos.Akkor fog megjönni,ha hírtelen kevesebbet szopik a baba,nálam is így volt.Ahogy el kezdett mindenfélét enni,már kevesebbet szopott és meg is jött.Addig meg csak gyötört.
2012. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben járok, nekem is a lányom 8 hónapos ilyen összevissza jön meg. Én is pattanásos vagyok, hasam fájdogál, és csak a barna folyás jön.....:(
2012. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!