Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szokik le a ciciről a...

Hogyan szokik le a ciciről a "baba"?

Figyelt kérdés

Kisfiam 15 hós. Reggel és este szopzik még. Én nem juttatom eszébe, jön magától. Van, hogy este elfeljtkezik róla és megiszik helyette( ???) 2-3 deci vizet...aztán sírdogálni kezd és a cicin köt ki.

Ez így szokott lenni vagy mi ez az esti nagy ivás?

Hogyan szoknak le a gyerekek?


2009. aug. 5. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen idősen már nem nagyon szoknak le,mert nem a tej a fontos,hanem a megszokás.Ne engedd neki,ha nem akarod még háromévesen is szoptatni.De akkor el kell viselned,hogy valameddig sír elalvás előtt.Még 1 éves kora körül lekellett volna szoktatni.
2009. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

ha neked nem kellemetlen, hadd szopizzon,miért ne?

Az én fiam 16 hónapos koráig szopizott, ugyanígy, reggel este, csak megszokásból, én akkor 8.hónapban voltam a lányommal, gondolhatod, miket kaptam, miért hagyom, beteg lesz a baba, meg ilyen marhaságok.

Aztán egyik este a fiam egyszerúen megrázta a feját, hogy nincs cici, bebújt az ágyba, mutatta, hogy feküdjek mellé,aztán elaludt.többet nem cicizett, a lányomnak sem lett baja :-))

2009. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 21 hónaposan nem kérte cicit, tehát LESZOKNAK.

Mellesleg 6 hónapos korától csak napi 2x cicizett, másfél éves koréától meg már csak este.

2009. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy le tudnak maguktól szokni, ez általában hirtelen, egyik pillanatról a másikra törénik. Én enm osztem az egyik előttem válaszoló véleményét, miszerint 1 éves kor alatt le kellett volna szoktatni. Mit adjon helyette? Tápszert? Közben meg van teje a mamának? Érdekes hozzáállás...
2009. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!