Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hetes kisfiam teajat edesith...

4 hetes kisfiam teajat edesithetem juharsyiruppal? Imadja amugy es igy hajlando meginni. Lehet valami baja? Valaki probalta mar?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne csináld neki nagyon édesre.
2009. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szopik a babád ne teáztasd!Fölösleges!De te tudod, de csínnyán a juhatsziruppal, mert allergiát okozhat!
2009. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából se teára, se juharszirupra nincsen szüksége a kicsidnek. Csak szopira!
2009. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 hetes babának cicire és tejre van szüksége, teára és főleg juharszirupra nincs. Ha úgy veszed észre, h szomjas lenne a szopik között, akkor inkább felforralt lehűtött vizet adj neki. Fölösleges hozzászoktatni az édesre, nem tesz jót, főleg a fogaknak nem.
2009. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, hogy imádja, mert hasonlít az íze a cukros vízre, amit bent kapott a kórházban. De a legjobb táplálék neki az anytej (vagy a tápi). Ilyen kis babát felesleges cukorral "tömni" !!

Az emésztésének se jó (csúnya szorulást okoz) + nem egy babának lesznek a tejfogai rögtön feketék. nem kell ugye írnom, hogy mitől.....

2009. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze , hogy imádja. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nagyon buta vagy. Cukorral tömni egy kis babát........

Baja nem lesz, de miért szoktatod már most rá????? Azt akadrod, hogy kövér kisgyerek legyen??

Mégegyszer bocsi, de ez a véleményem.

2009. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nahat most mar ezt is tudom, hogy buta vagyok..koszonom:D...szoval...helyzet:nem tomom, csak egy cseppet teszek a napi teaadagjaba, amit a csaladorvosunk javasolt a nagy melegre valo tekintettel...es mivel csak ugy nem issza meg a teat, gondoltam cukor es mez helyett teszek valami sokkal egeszsegesebbet , de igazandibol nem tudtam semmit a juharsziruprol, csak azt , hogy egeszseges...ezert kerdeztem ra, erre megtudom, hogy mekkora buta vagyok...kosz:D ez hasznos volt;)
2009. aug. 10. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
A cukor és a méz szintén nagyon káros. AÍ méz természetes antibiotikumot tartalmaz( propolisz)ami károsítja baba bélrendszerét. Az elöttem szólóhoz csatlakozom. NAGYON BUTA VAGY!
2009. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy buta!!!!!!!!!!!Csak azért mert valamit nem tudsz!Erre jó ha kérdezel!Nem kell neki folyadék, még a nagy melegben sem, ha cicizik, persze a tápszerrel táplálod, akkor kell, de szirup nélkül.Ha szomjas lesz, akkor megissza anélkül is!
2009. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!