Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes vagyok, es meg egy...

30hetes vagyok, es meg egy piciket SEM nottek a melleim, nem jon beloluk semmi! Nagy problema? Nektek mikortol lett nagyobb, ill. mikortol volt kolosztrum?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák. Ez a mellnövekedés, az előtej nem olyan hogy tanköny és kell.


Nekem pl. megduzzadtak az első 6 hétben egynegyeddel lettek nagyobbak kb. és még a végén egy kicsit előjejem nem volt és másfél évig szoptattam...

2011. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia en most 38 hetes vagyok es amugy se aza tejcsarnok tipus ezert azt vartam h na most a terhessegtol talan kicsit megno ,de sajna nem,talan most a vegen mindha nottek volna de meg tej se szivargott,valoszinu szules utan kezd majd a tej szivarogni.mindenki mas tipusu.1 baratnomnek nagyon megnottek a mellei de viszont szoptatni nem tudott ugyhogy azse jelent semmit ha nem nol hatalmasra.bizom a kis cicikeimben
2011. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közepes méretű melleim vannak /voltak. Első terhességemnél sem nőtt (csak bazi érzékeny volt ) és nem jött belőle semmiféle előtej.

Mégis szoptattam 1 évig.

A második terhességemnél se nőtt a mellem semmit, akkor már volt előtejem, de inkább szerintem az lehetett h a szervezetem nem felejtette még el a szoptatást (mivel a gyerekeim között csak 21 hó van) Így is 1 évig tudtam szoptatni.

Barátnőmnek hatalmas mellei lettek szegénynek be is csíkosodott, mégis csak 2 hónapig szoptatott.

2011. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatt nem nőtt egy kicsit sem a mellem. Volt néhány csepp előtejem, de baromira minimális mennyiség, ennek ellenére tudok szoptatni, van elég tejem.

A mellem a szülés után kb. 3-4 hétre nőtt meg, amikor úgy igazán lett tejem, de aztán pár hét és újra visszaállt az eredeti méretre, pedig még szoptatok.

Ne aggódj, ha nem nő, és ha nincs előtejed, nem jelent semmi rosszat!

2011. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Mindenhol azt olvastam, hogy mindenkinek mar az elso trimeszterben hatalmasra nottek a mellei, kicsit aggasztott, de mar latom nem vagyok egyedul.
2011. jan. 3. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, nekem sem nőttek még meg. Azt mondják, hogy majd az utolsó héten vagy szülés után biztos nagyobb lesz. Meglátjuk.
2011. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és, hogy nem jön belőle semmi 30 hetesen? Szerintem ez nem törvényszerű. Én ugyebár már 36 hetes vagyok, nekem sem jön még belőle semmi, de nem is aggódom, úgy tudom, hogy ez teljesen normális még.
2011. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

25 évesen szültem először, semmit nem nőttek a melleim és hozzád hasonlóan nem "váladékozott".

A szülés után elsőre, ahogy kisfiam elkezdett szopizni jelent meg a kolo., majd a tej is beindult, ettől lettek nagyobbak telítetten a melleim, majd amikor már nem szoptattam majdnem ugyanolyan kicsi lett a mellem.

Most 35 éves vagyok és kicsit lett nagyobbacska, de elég ha a szülés okozta változások beindítják a természetes útján a kol.-t, majd a tejecskét.

2011. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!