Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 napos babám 5-10 perc...

10 napos babám 5-10 perc alatt befejezi a szopit, miért?

Figyelt kérdés
Eddig volt,hogy akár 1 órát is cicin volt,de legkevesebb 20 percet mindig szopizott. Tegnap óta állt be nála ez az időtartam és aggódom,hogy nem eszik eleget,vagy valami baja van és azért nem tart tovább.
2012. okt. 18. 08:13
 1/8 gabszem ***** válasza:
és mennyi időnként eszik? lehet hogy most ennyi idő alatt jóllakik.
2012. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb.két óránként eszik. De például tegnap szopizott úgy 20 percet és negyed3tól fél7ig aludt... Az a bajom,hogy nagyon aggódós vagyok és ilyen kis dolgokba is beleképzelem a rosszat :(
2012. okt. 18. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mérleged, hogy evés előtt és után meg tudd mérni? Szerintem még kölcsönözni is lehet, ha nem akarsz venni. Nekem is gyanús volt, hogy nem eszik eleget a kislányom. Vettünk egyet és kiderült, hogy szinte egyáltalán nincs tejem. Pedig nekem 30-35 percet is szopizott, majd lemértem és 0, néha 10 gr volt, amit evett.
2012. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem ennyi idő alatt kb 60-80 gr között evett,ilyenkor gyakrabban kérte újra,pihent 1-2 órát a két evés között,belefáradt,nagy munka még ez nekik,most ő így szeretné
2012. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van mérlegünk,most 15 percet szopizott,lemértem és 90 grammot evett.
2012. okt. 18. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Látod,az nem is rossz egy ilyen picurnak!Türelem,nincs ott semmi baj,tejcsi is van,csak néha belefárad hamarabb.Kitartást és hosszú szoptatást neked!!
2012. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)
2012. okt. 18. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk percre pontosan 7 perc a szopcsi az egyik mellen, majd büfi után megint 7 perc a másikon is, ezután 5-10 perc komfortszopi (nem mindig van), és ennyi. Most 6 hetes, de az elejétől kezdve így volt.
2012. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!