Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indulhat a szülés enyhe, de...

Indulhat a szülés enyhe, de összefüggő görcsökkel, amiben csak 10 perc szünetek vannak, majd fél-1 órán át tartanak, vagy ezek is csak jóslók lesznek? 37+5 napos vagyok.

Figyelt kérdés
Éjjel 1-kor keltem erre, és azóta tart. Nem erősödik, de aludni nem tudtam tőle rendesen. Csak jóslók?
2011. máj. 14. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem erősödik, csak jósló.

Az igazi fájás erősödik, sűrűsödik és hosszabbodik.

Vezesd papíron, amit érzel. Írd, hogy mikor kezdődik, hány másodpercig tart és egy 1-10-ig fájdalomskálán hova tennéd.

Így nyomon tudod követni a változást. Sok sikert :-)

2011. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is még csak jóslók,ha nem rendszereződnek.Nekem is pont ez van,csak nekem a derekam fáj,mint nenszikor szokott,folyamatosan.39+1
2011. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sziasztok! Az előbb elment a nyákdugóm, de mostmeg már jobban is érzem magam. Ez sem jelent semmit, úgy tudom. Attól még messze lehet a szülés...
2011. máj. 14. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Jól tudod. A szülés megindulása vagy a magzatburok megrepedésével vagy a rendszeres fájástevékenységgel történik. A rendszertelen fájások és a nyákdugó távozása csak azt jelzi, hogy készülődik... :-)

De még napok, akár hetek is lehetnek hátra. Vagy nem ;-)

2011. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél mérget a jóslóra...

Én pontosan igy szültem, hanal1kor keltem 10 percs fájások, reggel8ig,nem tudtam aludni, bementem, azt mondt a szülésznő, hogy jósolgatok, erre a doki megvizsgált és 3 ujnyisvolt a méhszáj. Kb délig ment a 10 perces mire rájöttek, hogy a nyakán van a zsinór és nem tud lecsuszni.Ugyhogy semmi nem biztos. Nekem végig10 percesek voltak a fájások majdnem hajnaltól egész szülésig.

2011. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért csak készülődj lélekben. én is így szültem 37. hétre, 37+6 voltam.

jóslóknak tűnőkkel nyílt a méhszáj, szóval bármi lehet.

2011. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fajasoktol mindig nyílik a mehszaj is valamennyit, szóval mar nincs sok hatra. Hajrá!
2011. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én fájások nélkül szültem!nekem csak a tolofájások voltak!
2011. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!