Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok de sajnos hüvelygomb...

Szoptatok de sajnos hüvelygombám lett, canesten combit ajánlott a dokim, de nem használt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz. Ha nem múlt el a kezeléstől akkor vagy valami más bajod van vagy másik gyógyszer kell rá.
2012. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
FOkhagymagerezden cérna átvezetve, tamponként éjszakára felhelyezve, plusz teafaolaj a tisztasági betétre csodákat mvel. én csak jg ytudtam megszabadulni a "kórságtól", semmi más nem, vagy csak ideig- óráig használt. Mindkettő erős antibakteriális és gombaölő hatású, természetes szer, mindenféle mellékhatás nélkül.
2012. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1 kg tengeri sót oldj fel egy kád meleg vízben (olyan meleget engedj amilyet csak bírsz). 20-30 percig feküdj a vízben. Nem szabad tusfürdőt vagy szappant használni. Ha kiszálltál a kádból csak itasd fel a bőrödről a vizet.

Éjszakára: 3 teáskanál élőflórás natúr joghurtot keverj össze 10 csepp 100%-os teafa olajjal (DM-ben lehet ilyet kapni kb 1000 Ft). Keverd össze a joghurtot a teafa olajjal egy lefedhető műanyag edénybe egy műanyag kanállal.Márts bele egy tampont és egész éjszaka tartsd bent. Ha elmúltak a tüneteid még 2-3 napig folytasd a kúrát. Nekem is ez a problémám múlt hét csütörtök óta, tegnap már ennek a kúrának a hatására elmúltak a tüneteim. A teafa olaj gombaölő hatású az élőflórás joghurt visszaállítja a hüvely természetes tejsav képző köpenyét.

Jobbulást kívánok! :)

2012. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-3 evőkanál ezüstkolloid,fél liter vízhez..én ezzel irrigáltam + ahogy az előttem szólók írták teafaolaj!Nekem ettől elmúlt...a Canesten nálam sem vált be!Sok sikert!
2012. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem van teafaolajos arcbőrre való folyadékom. Ha azt csepegtetek a tisztaságira akkor is hatásos??
2012. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszoló vagyok. Szerintem jó lesz,de a tisztasági helyett az érintett helyre kend. Persze tisztasági is kell, hogy felszívja a felesleget. De ez csak felszíni kezelés a belsôt is kezeld.
2012. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát de az csípni fog :O nem??
2012. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod a joghurtos teafás kutyvalékot a Max kellemetlenség az, hogy hideg. A joghurt tényleg sokat segít és az arclemosót max kívül használd, belül semmiképp. Ma már ettôl a kutyvaléktól semmi tünetem sincs.

Ha elfogadsz egy tanácsot szerintem vegyél egy intimzuhanyt és hetente egyszer (kivéve amikor megvan) használd.

2012. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, betadine kúp lett belőle:-(
2012. okt. 25. 17:04
 10/12 Némethné Nagy Aranka válasza:
Mindenki a külső kezelésről írt Neked. A legfontosabb lenne, hogy erősítsd az immunrendszeredet,a gyereknek szüksége van a fejlődéshez rengeteg vitaminra, ásványi anyagra, az csak az anyatejből tudja felvenni, így Neked sokkal kevesebb marad és ennek az az eredménye, hogy sokkal hamarabb elér a gombás betegség is, tönkre mennek a fogak,depresszió alakul ki stb.A legfontosabb, a vízívás mellett, hogy szedjél pluszba vitaminokat, ásványi anyagokat, legjobb a multivitamin. Ha érdekel, hogy én mit szedek akkor privátban írjál.
2012. okt. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!