Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos által ajánlott...

Az orvos által ajánlott cipőbetét nem használt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lúdtalpas vagyok és még nyáron elmentem egy ortopédushoz, aki megvizsgálta a talpam. Kemény 5.000 Ft-ot elkért és nem is írt fel semmit csak azt mondta, hogy vegyünk egy a boltokban kapható szendvicsszerkezetű cipőbetétet...

Először jó volt, éreztem, hogy tartja a lábfejem. Pár hete azonban elkezdett fájni a bal talpam, de nem rögtön, hanem ha már gyalogoltam eleget és általában akkor jön elő amikor lejtőn megyek lefelé. És mondom, CSAK a bal talpam...

Talán elhasználódott a betét? De én végleges megoldást akarok nem csak ilyen átmenetit. Mit csináljak? Megint menjek el? Mi mondjak neki?


2009. nov. 16. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is lúdtalpas vagyok, és szendvics szerkezetű lúdtalpbetétem van már egy éve. Pár hét alatt nem használódnak el még akkor sem ha 120 kg lennél. Végleges megoldás nincsen a lúdtalpra. néhány évente cserélni kell majd a talpbetétet.
2009. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!