Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szoptatott...

Igény szerint szoptatott újszülöttet keltegessem?

Figyelt kérdés
Igény szerint szeretném szoptatni 1 hetes babámat, de mióta hazajöttünk kb éjfél körül szopizik utoljára, utána csak 5 körül ébred. Addigra nekem már annyira kemény a mellem, muszáj fejnem belőle. Ma például hajnal 1 kor fektettem le, és 7kor szopiztunk. ez így normális? mit csináljak?

2012. nov. 1. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell keltegetni.
2012. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kittycica1987 ***** válasza:
71%
Teljesen felesleges keltegetni. Tudja ö, hogy mikor éhes. Úgy is szól majd neked. Élvezd ki, hogy te a szerencsèsebbek közé tartozol és nem kell 2 óránkènt ébredned.
2012. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

AHHHHH fel ne keltsd, mert akkor majd egy évesen meg azt a kérdést teszed fel, hogy még 2x kel éjszaka.


Majd megszokja a melled. igény szerinti szoptatás azt jeleni, hogy akkor rakod cicire mikor éhes.

2012. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Isten ments,had aludjon!Majd ha felkel úgy is pótolja az esetlegesen kimaradt szopit.Addig örülj,míg alszik! :)
2012. nov. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Örülök neki! :) Csak már annyira bedurrannak a cicijeim ilyenkorra, ez is majd beáll és nem fog ennyire fájni?
2012. nov. 1. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Fejj belőle annyit, h megkönnyebbülj, ne hagyd benne, nehogy bekövesedjen. Ébreszteni, ha nem beteg és nem sárga, nem kell, hidd el, fog még éjjel ébredni eleget :)))
2012. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Természetes,hogy még nem alakult ki a kereslet-kínálat.Pár hét és meg fog oldódni a dolog,addig is fejj egy kicsit,ahogy írták is,hogy könnyebb legyen a cicidnek.
2012. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mentek a zöld kezek!
2012. nov. 1. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki az én babám 3 hós, és este 8-kor eszik, majd 5-kor, és reggel 8-kor. ugyhogy én élvezem az esti alvást. éjszaka fel szoktam egyszer kelni, hogy kifejjem a cicim.
2013. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
fejés nekem nem ment, és kiderült, hogy alig hízott, szóval keltegetnem kellett volna, sajnos azóta tápszeresek vagyunk, azért köszi a válaszokat!
2013. jan. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!