Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 7 hetes babám szopizás után...

A 7 hetes babám szopizás után mindig rám mosolyog. A Ti babátok is szokott mosolyogni szopizás után? Olyan jó érzés, mert olyan hálás az arckifejezése!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert sok levegőt nyel általában :( mázlista vagy, irigyellek.
2009. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én babám is mosolyog és olyankor majd elolvadok tőle.
2009. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, amikor jóllakott :) Én is nagyon szeretem, órákig el tudnám nézegetni :)))
2009. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mosolyog. Azt is szeretem még, mikor nyújtózik a végén, és nagyokat nyögdécsel, mintha azt mondaná: Hú anya, az nagyon jól esett! Aztán még élvezkedik, bekapja, cuclizik, kiköpi, rám néz, vigyorog és ezt ismételgeti. Van, mikor ezt az "utójátékot" túlzásba viszi, mert nem éhes, de még elvan, kortyolgat, na ennek már általában bukás a vége... :)
2009. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. aug. 12. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez annyira jó volt! Meg amikor még meg is simogat... "elolvadt a világ, de a közepén, anya ül és ott ülök az ölében én" (az enyémek már "nagyok")
2009. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!