Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azalia-t szedő, szoptató...

Azalia-t szedő, szoptató anyukák! Nektek is vannak furcsaságok a tabi szedése óta?

Figyelt kérdés

Nektek mik a tapasztalataitok ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?Én teljesen ki vagyok akadva:már a sokadik levéllel szedem,de nekem mindig a levél közepén jön meg és kb. 1-1,5 hétig tart.Ez normális?Mikor meg ugye lennie kellene,akkor meg semmi.

Ha már viszonylag keveset szopik a gyermekem,akkor nem lehet visszaállni a régi gyógyszerre szerintetek (Gracial)?


2012. nov. 2. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem elkeseríteni,illetve megijeszteni akarlak,de nekem 2 ismerősöm is Azalia szedése mellett lett terhes.Ez a leggyengébb fogamzásgátló.Nekem csak 5 hétig szopott a babám,így a 6 hetes kontrollon már Gracialt kértem,nekem teljesen jó,beállt a menstruáció is.Szerintem beszélj orvossal mindenképp.Mennyi idős a babád?
2012. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

9 hónapos.Én is nagyon sok "rosszat" hallottam róla;hogy nagyon megbízhatatlan.

Nem hinném,hogy ismét babát várnék,bár volt már olyan,hogy tetszteltem,mert furán éreztem magam.

Igazából nekem ezzel az össze-vissza vérzéssel van a legnagyobb problémám.

2012. nov. 3. 08:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is felirattam, de olyan szinten megcsappant a tejem tőle, hogy abbahagytam a szedését.

Van egy viszonylag új, mechanikus fogamzásgátló bigyó, a PEarl- indexe ugyanolyan jó mint a tablettáké, én még nem használom mert szeretnénk új babát, de akiket ismerek, mind jókat mondanak róla, ez az:

[link]

Ja, és hormonmentes, szóval a szoptatás miatt sem kell aggódni.

2012. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi bajom tole. A tejre sem hatott. Bar a vegen, mikor mar csak reggel es este szoptattam, kb 2-3 hetente par napig pecsetelo verzesem volt.

Terhes sem lettem mellette.

2012. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 meheszevi válasza:

Sziasztok!

Én 11 hete szültem. 6 hétig véreztem. A kontroll után kezdtem el szedni az Azaliát, 3 nap múlva pecsételtem, aztán volt egy 10 napos horror menszeszem, egy hét kimaradt és megint pecsételek. Most már azt fontolgatom, hogy abbahagyom ezt a gyógyszert, jah és arról nem is beszélek, hogy a tejem is kevesebb. Kezd nagyon elegem lenni... :(

2012. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!