Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt problémátok a szoptatássa...

Volt problémátok a szoptatással mikor vendégek jöttek?

Figyelt kérdés

anyósomék voltak vasárnap és etetni szerettem volna a kicsit.

kiment anyósom párja egy szó nélkül,de anyósom mondta hogy jöjjön be ne legyen kint egyedül :O

meglepödtem mert mondta hogy mikor ő szoptatott őt zavarta mikor bent volt valaki,na nálam ugyan ez anyósom ki be ki be mászkál. mondtam a páromnak hogy meglepödtem hogy behivta és hozzáteszem hogy anyósom 40éves a párom 24 és a párja meg 26. szal tök fiatal de mondta a párja hogy nem megy be!

másnál is volt valami hasonló?


2012. nov. 6. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt probléma,mert mindig én voltam az aki elvonult. Utánam meg persze nem jöttek. De rokoni és baráti körben is mindenki így csinálta, így számomra is természetes volt.
2012. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Közeli hozzátartozók esetében nem volt gondom, édesapám előtt is bátran megszoptattam, a babát ha éhes volt, persze diszkréten eltakarva amit csak lehetett, nem úgy, hogy nézzétek mit tudunk!!

Ha olyan ismerős jött aki nem közvetlen rokon, akkor én vonultam félre a kicsivel, elnézésüket, és megértésüket kérve, addig a férjem szórakoztatta őket.Nem kell ebből olyan kínt látni.

Ha meg te nem akarod, hogy valaki nézze amint szopiztok, akkor mond meg, hogy legyen szives kicsit magatokra hagyni benneteket.

2012. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eleinte kiment anyósom is.de mint ha már unná hogy ki kell menni,én férre vonulni nem tudok mert egy szoba van addiga konyhába cigiznek a fiuk és dumáznak
2012. nov. 6. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gond, főként anyósomék jártak hozzánk, meg a nagyik. Előttük nem szégyelltem, de apósom volt annyira udvarias, hogy ha szóltam, hogy szoptatnom kell, rögtön kiment, és csak a büfiztetésre jött vissza. Elvonulni nem tudtam nagyon, mert pici a lakás, a ngy szobát foglaltuk el első időben a fiammal, a másikban a férjem aludt, mert vidékre járt műszakban dolgozni. Mindenki úgy volt vele, hogy a szoptatás elsősorban a gyereknek és nekem legyen kényelmes, ők kibírják még fél lábon állva is. Apósom sem csinált abból gondot, hogy a konyhában kell álldogálnia, a férjemmel beszélgetett. Engem nem zavartak a nőrokonok, de apósom jelenléte frusztrált volna. Örülök, hogy ennyire belátó volt, kérés nélkül is.
2012. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:
Bátran mondd meg nekik, hogy nem szeretnéd, ha jelen lennének. A szoptatás privát dolog, ezt tiszteletben kell tartaniuk, akkor is, ha nem a te lakásodról van szó.
2012. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Hasonlo helyzetben voltam a mult heten. Anyosom,az elettarsa,a lanya,az ovodas kisfia es az edesanyja eljottek minket latogatni. Nem volt eleg,hogy allando hangzavar volt,mindig itt akart lebzselni valaki. 3 szobank van,abbol kettoben voltak ugyebar. En csak itt,a halonkban szoktam szopiztatni,mert meg kicsi es igy kenyelmes,egylore itt is van velunk egesz nap. Na szoval sirt,hogy ehes. Mindenki itt volt bent nalunk,mert parom es az elettars nyomtak a playstationt...mondtam,hogy ehes a baba. Es akkor anyosom meg igy kerdez ra,hogy: es akkor most ki kell mennunk? bujjak be a sarokba es etessem meg... Fu,de merges lettem. Szamomra a szopiztatas egy nagyon intim kapcsolat a kisfiam es koztem,at akarom elni,nem csak lerendezni sitty-sutty. Ez a legmeghittebb dolog anya es gyermeke kozott,szerintem. Es en ilyenkor semmi mast nem akarok,csak csendet,nyugalmat,hogy csodalhassam Ot. Csak hogy ez ugy nem megy,hogy egy 3 eves kis lurko kozben ordibal,zug a ps,stb. Elvonultam a furdobe es magunkra zartam az ajtot,mert ha valakik maguktol nem tudjak,hogy ilyenkor kimegyunk es majd vissza terunk,ha vegzett,akkor en nem szallok vitaba.
2012. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!