Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most hogy is van ez? Azt...

Most hogy is van ez? Azt mondják, mondjátok, minél többet szopiztatok, annál több tej termelődik. Kislányom hetes,a szopik között sokszor 1.5 óra sem telik el...sír nyűgös,láthatóan éhes.

Figyelt kérdés
úgy veszem észre ez idő alatt nem is termelődik annyi tejcsi,mint akkor amikor esetleg eltelik 2-3 óra az etetések között.most akkor hogy van ez?ha többször szopiztatok látszólag,érezhetően kevesebb a tejcsim..vagy csak úgy gondolom.ezenkívűl napközben alig alszik,egyhuzamban max.1 órát,ez a legtöbb.talán éhes azért nem alszik?egy kissé tanácstalan vagyok..
2009. aug. 12. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne rögtön szopi után, hanem várj egy kicsit, úgy 20 percet és akkor próbáld meg a maradékot kiszívni.
2009. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám, bár már második baba, az első hetekben úgy látszik, a tejmennyiség központi kérdés. Az elsőnél az elején fejtem, rengeteg időmet elvette...viszont 11 hónapig szoptattam. most nem fejek, inkább sokáig rajta hagyom a babát a cicin (1-1,5 óra). Így biztos kiszívja a hátsó tejet is. Ugyanilyen okból csak pár napig adtam neki 2 cicit 1 alkalommal, de utána nem. (Mert hát ki tudja megállapítani, mikor kell áttenni?)Majd ő beállítja magának a kereslet-kínálatot így is, remélem! A másik, amit egy védőnőtől hallottam: a legjobb mellszívó a baba!!! Ezért én is inkább a sokáig szoptatásra szavazok a fejés helyett. Hadd cumizzon!Igyál sok folyadékot (3-4 liter), pl. szopihoz készíts oda innivalót, rágcsálnivalót, és pihenj, amikor csak tudsz
2009. aug. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. tedd gyakrabban mellre, és hadd maradjon kicsit tovább cicin. Pár nap alatt beáll az új mennyiség.
2009. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!