Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány grammokat eszik az...

Hány grammokat eszik az újszülöttetek? 10 naposak vagyunk.

Figyelt kérdés
Nekünk az egyik ciciből 30-40-et, a másikból 50-60-at. Ez jó? Nem kevés?
2009. aug. 13. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 1-2 hetesen 60-80 grammokat evett.

De ne azt nézd, hogy egyszerre mennyit eszik, hanem hogy jól lakik-e. Azt látod rajta, békés, boldog, van telepelus, alszik rendesen, a heti gyarapodás 10 deka körül van. Nem érdemes mérni az összes evését, mert rosszul leszel, ha egyszer véletlen csak 10-et eszik. Ne parázz, válassz ki egy napot, amikor mindig megméred pucéron, és abból számold, hogy mennyit hízott egy hét alatt.

Gratulálok a babádhoz!

2009. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetesek vagyunk és azt mondta a gyerekorvos,hogy 70-80g a normális ebben a korban.úgyhogy nyugodt lehetsz nagyon jól eszik a bébid.
2009. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. ha bizonytalan vagy, kattints ide: [link]
2009. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! A nagykönyv és a mi doktor nénink szerint kilogrammonként 150 grammot kell megennie egy nap alatt. Ami azt jelenti, hogy egy 4 kilós babának 600-at. Ez viszont nem szentírás! A lényeg, hogy ne legyen éhes, az én babám mindig cca. 80-100 grammal kevesebbet eszik, mint az előírás. Ezen vizont nem szabad görcsölni. Neki ennyi elég, gyönyörűen meghízza a heti 25 dkg-ot. Az első három hónapban heti 20 dkg körül kell hízniuk a babáknak. Szóval: no para! :) Hízzon és legyen jókedvű a babád. A többo nem számít.

Egy 3 hós baba anyukája

2009. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!