Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ha a babuci nem...

Szerintetek ha a babuci nem szívja ki a cicit és én lefejem és úgy adom neki nagy baj nem akar cicizni de én meg szét durranok úgy fáj volt vagy van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
segítsetek

2012. nov. 9. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szívja ki az összes tejet,az azért lehet,mert jóllakott; ne erőltesd!Ne csodálkozz,ha azt már nem akarja megenni.Inkább fagyaszd le,hidd el jól fog az még jönni. :)

Pici a babád?Mert akkor teljesen normális ez az állapot,hiszen nem állt be a kereslet-kínálat egyensúlya.

2012. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
22-én lesz 2hónapos eddig szépen evett most meg szopizik picit majd elkezd sírni
2012. nov. 9. 12:32
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tulsagosan tele van a melled, lehet pont azert nem jon a tej, vagy tul gyorsan jon, o meg nem gyozi nyelni, vagy tul kemeny a bimboudvar. Szopizas elott fejj le kezzel, hogy puhabb legyen a cici, es utanna tedd mellre. Probald meg hatha igy jobban fog tudni szopizni. ha viszont faj mert annyira tele van, akkor mindenkeppen fejd le addig, amig megszunik a feszulo erzes, nehogy begyulladjon. Esetleg meg az eszembe jutott, hogy jon minden lyukbol a tej? Mert egyszer nekem olyan volt, hogy eldugult a tejcsatorna. Nagyon tele volt a mellem, de egy helyen nem jott belole, o meg hiaba szivta. Amit lattam, hogy a bimbon volt egy feher nagyon pici holyag. Ezt eppen csak meg kellett bokni tuvel, es mar spriccelt a tej.
2012. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xStefix ***** válasza:
47%
Ha üvegből adod neki, akkor esélyes egy cumizavar.
2012. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki vagyok már ettől a cumizavar témától!!!Gondolom ha valaki cumisüvegből akarja etetni a babáját az később is abból fogja.És aki tápszert ad babájának??
2012. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hónapig cumisüvegből kapott pótlást,mert nem volt elég tejem.Egyik napról a másikra nem kérte a cumisüveget.Mai napig szopizik 11 hónapos.
2012. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vegyesen ettem, cici és cumisüveg, tápszer.Eddig még nem reklamált.6hetes anyuka
2012. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:

Nem minden baba érzékeny rá, de aki igen, annál komoly gondot okozhat.

A kérdező nem írta le egyértelműen, hogy jelenleg szoptat-e ill. szeretne-e még később is, de ha igen, akkor meg kellene fontolni az üveg további használatát, mert befolyásolhatja a szoptatás folytatását.

2012. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!