Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ehhez a szoptatós párnához...

Ehhez a szoptatós párnához mekkora súlyú polisztirol golyóra van körülbelül szükség? Link a kiegészítésben.

Figyelt kérdés
[link] storetype=store&store=58

2012. nov. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért fontos a golyók súlya? Én utántöltöttem, akkor 4-5 mm átmérőjűt vettem (bababoltban és kreatív boltban is kapható)

Ha tehetek egy megjegyzést: inkább olyat vegyél, aminek a végein van zsinór/szalag és összekötheted karikába a párnát.

Még egy: pofátlanul drága! És még vedd meg a huzatot??? Majd' 15.000.- ft az egész?

2012. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Sztem ez jobb (nemcsak árban)

[link]

Többféle huzattal is van.

2012. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon aranyos vagy köszi :-)

Kicsit rosszul fogalaztam meg a kérdést.

Úgy értettem, hogy összesen mennyi golyó kellhet egy ilyenbe, amivel tele tudom tölteni. 1 kiló, 2 kiló?

Meg szeretném varrni, és nem tudom, mennyi golyót vegyek hozzá. Csak példának tettem fel ezt a linket, én is úgy találtam, hogy ez irreálisan drága.

És is úgy gondoltam, hogy a végét összeköthetőre csinálom.

2012. nov. 12. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:

A golyókat nem súlyra mérik, én kis zacsiban tudtam venni. Sztem még 1 kg sem kell. Űrtartalomra sem tudom, hiszen akkorát csinálsz, amekkora Neked jó.

Nem szabad teljesen teletömni, mert akkor ugye nem lehet formára kanyarítani, de egy idő után ezek a gyöngyök összenyomódnak, így "rá kell tölteni".

Csak azt tudom mondani, hogy ki kell tapasztalni, de remélhetőleg az eladó tud Neked segíteni!

2012. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

Ugyanekkorába olyan 600-800 g közöttit töltöttünk.

Már nem emlékszem pontosan.

Méteráru boltban vettük, voltak előre kimért csomagok, azok közül választottunk egyet.

2012. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!