Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek éjjel nem szopizik a...

Akinek éjjel nem szopizik a babája, nappal van elég teje?

Figyelt kérdés
Ha kimarad 10-12 óra. Mondjuk nekem sose volt elég, először 2 babám szopizott, most már csak 1, ő 5x, reggel nagyon sok van, utána ált. kell a pótlás, iszok teát, eszek homeós bogyót.
2012. nov. 14. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Van, aki egyből megérzi, ha 5- 6 óra kimarad, hogy kevesebb lett a tej, de van, akinél az éjjeli kiesés nem okoz gondot. Ha szeretnéd fenntartani a termelést, akkor napközben próbáld minél többet mellre tenni a babát, hogy feltornázza a mennyiséget:).
2012. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom többször kellene, de így is sír mindig, ha kifogy és nem elég neki:(

Próbáltam váltott mellből, de azért reggelre sok van és ha akkor kimaradna az egyik, utána már nagyon gáz, csöpög, feszül:(

2012. nov. 14. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor napközben szoptatod, akkor mindkét melled felkínálod neki? Egyáltalán nem elvárás, hogy egy evés= egy mell legyen:)! Sőt, szaporítani az is jó módszer, ha egy szopi alkalmával egyik mell- másik mell- egyik mell... rendszerben kínálod. Így több inger éri a melledet, illetve több tejhez jut a kicsi.
2012. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De mindkettőt kapja egy jó ideje. Csak azt sajnálom, hogy reggel ugye sok van, kiszív mindent, de mivel neki is sok ki is bukja egy részét, a következőnél meg már kell a pótlás.
2012. nov. 14. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!