Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hete mellgyulladásom volt....

2 hete mellgyulladásom volt. Azóta még felül mindig nagyon csomós a mellem és nagyon fáj. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sokat szoptatom a picit, fejem is,masszírozom de semmi javulás.A tejmennyiségem is csökkent :( 4 hetes a pici
2012. nov. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A csomókat nagyon alaposan ki kell masszírozni belőle. Tudom hogy fáj, de muszáj megtenni, különben begyulladhat, és tejlázat is kaphatsz.
2012. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tejlázam is volt másfél napig egyhuzamban 39 felett volt,antibiotikumot is kaptam. Ezért is félek ,hogy nehogy megint az legyen.Lehetséges ,hogy rosszul masszírozom?
2012. nov. 15. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Körkörösen kell, elég masszívan. Nekem a könnyem potyogott közben. de megérni szenvedni negyed órát, mert utána már eltüntek a göbök.
2012. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik kérdéshez írtam, idemásolom Neked:

"Nem tudom, ezt a pózt próbáltad- e:

fektesd a kicsit az ágyra, Te pedig felülről, fölé "lógatva" add a szájába a cicit, úgy, hogy a kicsi álla(!) a csomós terület felé nézzen. Tudom, fura látvány de hasznos:) szokott segíteni.

Kézzel fejni tudsz? Azzal pontosan azt a területet tudnád "megdolgozni", ahol a próobléma fennáll:

először finom, körkörös mozdulatokkal puhítsd fel a területet, nagyon finoman, ne masszázs legyen, hanem inkább simogatás. Ez után nagyon finoman az érzékeny terület felett indítva a mozdulatot, simítsd a melled a bimbó irányába. Mindezt a legjobb, ha langyos víz alatt teszed.

[link]

hoztam még cikkeket, hátha találsz segítséget, még ötleteket:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!