Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kívánom vajon szoptatás...

Miért kívánom vajon szoptatás óta a csokit?

Figyelt kérdés
Sosem voltam nagy csokievő, várandósság alatt is inkább egy-egy szelet finom süteményt ettem cukrászdában, ha épp megkívántam. Mióta szoptatok-3 hete-egyszerűen mindennap ennem kell. Vmit hiányol a szervezetem, szerintetek miért lehet ez?

2012. nov. 15. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Energiát pótoltat vele a szervezeted :) Túlzásba azért ne vidd :)


Próbálj tartalmas ételeket is enni, rendszeresen, és aludj mikor a Baba is alszik. Vasat szedj, vitaminokat is (multit).


Nagyon leszív a szoptatás, azért kívánod a "gyors energiát" :)

2012. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vasat elkezdtem szedni, értékeseket eszem (bio ételkiszállítás), ezért nem értettem mi van, de akkor lehet ez, mert sokat viszont nem eszem mennyiségre. csokit úgy szoktam hogy táblásban egy sor vagy ha nagy kockák akkor 1-3 kocka, vagy mint most négercsók kb 2 darab.
2012. nov. 15. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

nem sok az, edd nyugodtan :) ha a Babát nem élénkít fel, nem fáj tőle a pocak, akkor ennyi belefér :D


viszont a vitaminpótlás tényleg fontos (az, ami a táplálékból a szervezetedbe jut elenyésző az igényhez képest).


boldog babázást és csokievést :)

2012. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hehe:) köszönöm szépen! oda fogok figyelni;)

nem szeretnék azért meghízni se, mivel még rajtam van 11 kg amit le kéne adnom...

2012. nov. 15. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont így voltam, mint Te! Egyáltalán nem voltam édesszájú, de szoptatás alatt... Fú meg is lett sajnos az eredménye! Kb 1500000 plussz kiló :) de komolyan sajnos sokat híztam! 13 hónaposan abbahagyta a szopit a fiam. Most 17 hós és végre kezdek visszafogyni és már megvagyok csoki nélkül! :) úgyhogy ha kívánod, edd, csak mértékkel! Boldog babázást
2012. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami 9 hónap alatt felkúszott, nem megy le 3 hét alatt, ne türelmetlenkedj :)
2012. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, nem fogyózásról van szó, csak hogy miért kívánja az ember ilyenkor a csokit:) nem a kilók miatt érdekel, fentebb is írtam, hogy vajon valami hiányra utalhat?!


köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 16. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Hu en a sutiert elek-halok :) Minden nap kell ennem kulonben meg a kedvem is rossz :) Csoki is johetne csak felek,hogy szorulasos lenne a babam.

Ami pedig a legfurcsabb,hogy csak fogyok es fogyok miota szoptatok (7 hetes a kisfiam)

2012. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!