Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit fogyhatok még?

Mennyit fogyhatok még?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt 22 kg ot híztam, babám 3 hetes 11 kg már lement. Étvágyam nagyon nincs, de eszem napi 3x pont azért, hogy ne legyen gond a tejjel. Akik többet híztak a nagykönyv alapján, azok szerint esélyes, hogy ez a 11kg még le fog kúszni rólam? (60 a kezdőm, 82vel szültem most 71 vagyok 171 cm)

2012. nov. 15. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem híztam ennyit de leírom nálam hogy van:

73 a kezdőm,86-tal mentem szülni.Szülés után 75 voltam.11 hónapos a fiam és 63 vagyok :) Intenzíven szopizik mai napig :)

2012. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) ez jól hangzik:) nem akarnám siettetni semmiképpen, csak kiváncsi vagyok másoknak mi a tapasztalata:)
2012. nov. 15. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem ugyan ezek voltak a paramétereim szüléskor.Én 59 kg-mal indultam és 83 kg-mal mentem szülni, 169 cm magas vagyok.Kisfiam most múlt 9 hónapos és 59,5 kg vagyok.Én az ég adta világon semmit nem diétáztam,nem sportoltam (időm nincs meghalni sem,nem hogy sportoljak :( ).Persze azért odafigyelek,hogy mikor mit eszem,de nem őrült módon.Pedig azt hittem rajtam fog maradni,mert hízékony is vagyok,de szerencsére nem így lett!

Úgyhogy teljesen kivitelezhető,hogy leolvadjon rólad a maradék! :)

2012. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és még mindig szoptatok én is!
2012. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor írom, hogy nálam hogy alakultak a kilók (szintén 171 cm vagyok)

Terhesség előtt: 57 kg

Szülés napján: 82 kg (+25)

Szülés utáni nap: 75 kg (-7 kg)

Szülés után 2 hónappal: 65 kg (-17 kg)

Naponta 3x (vagy még ennyiszer sem) eszem egy nap, étvágyam nekem sincs, na meg időm se. Max. még azt az 5 kg-ot szeretném leadni, nem akarok teljesen visszafogyni a kezdősúlyomra. Szerintem előbb-utóbb le fog menni magától.

2012. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 16. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. 172 cm vagyok. Első fiamnál 64 kilóval lettem terhes, 77 kilóval szültem, fél év múlva már 58 kiló lettem, ami maradt is. Második fiamnál kicsit szedtem fel magamra, mert karácsony után voltunk, így 60 kiló körül lettem terhes, szintén 77 kilóval szültem. Most 7 hetes a babám és jelenleg 64 kiló vagyok. Mindkét terhességem után farkas étvágyam volt/van. És mióta először szültem, iszonyatosan édesszájú lettem (éjjel is képes voltam a konyhát túrni, hogy valami kis csokit találjak), pedig előtte alig ettem édességet. Azt hittem nagyon el fogok hízni, de nem úgy tűnik. :)
2012. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem is mindennap kell ennem egy sor csokit mert nem bírom:-)
2012. nov. 16. 21:43
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Ma ismét mértem magam (szülés után 10 héttel és 2 nappal) 62 kg. Szépen mennek le a kilók! :) Ja, és a csoki nálam is minden napos!
2012. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Helló! 5-ös válaszoló vagyok még mindig.

3 hónappal szülés után már csak + 3 kg van rajtam (de ezt nem is bánnám ha maradna).

Te hogy állsz a fogyással Kedves Kérdező?

2012. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!