Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyhatok ilyen gyorsan terhesen?

Fogyhatok ilyen gyorsan terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmult ket napban kihagytam a vacsit, egyszer azert mert nem kivantam semmit, tegnap azert mert este hetre ugy kidöltem, (egy valoban faraszto napom volt) hogy inkabb elmentem aludni. Ma reggel majdnem egy kiloval kevesebbet mutatott a merleg... Nem voltam "nagy WC-n", nem pisiltem litereket... Ugyhogy csodalkoztam. Plane azert, mert azt olvastam, hogy a 20.hettöl mar igencsak latvanyosan növekszik a baba sulya... Ehhez kepest... De biztosan az en tartalekombol van mit elvenni, ez azert lehetseges. Gondolom en... Szerintetek?

20 hetes kismamusz :)


2009. márc. 11. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen így van nekem is tartalékból vett el, össz 7 kg t híztam a 37 hét alatt, akkor szültem, nem baj az
2009. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én fogytam egész terhesség alatt,mondjuk nem voltam ki súlyú /92vel keztem/ azán lement 6 kg majd 2 visszajött! Nem törvényszerü hízni.
2009. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
A napi egy kiló ide-oda az teljesen normális! Ha megnézed a reggeli súlyod, általában kevesebb gyakran egy kilóval, mint az esti! Én napi többször is mérlegre állok, csak ezért mondom. Az az egy kiló semmi! Akkor lehet gond, ha hirtelen több kiló ingadozik. A terhesség vége fele megjelenhet a vizesedés, az pedig napi több kiló ingadozást is jelenthet!
2009. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolso válaszolónak van igaza.Este mindenki nehezebb,reggel könyebb.Egy kilo,semmit nem számit.
2009. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13.01-es vagyok! Nem igaz amit írtam??? Csak mert a nagy okosoknak üzenem, hogy ha már lepontoznak, akkor igazán megírhatnák, hogy szerintük meg mi a helyzet!
2009. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!